"Оболонь" вперше в історії перемогла "Шахтар"

"Оболонь" святкує сенсаційну преремогу© turnir.com.ua
Спорт 10 вересня, 2010, 21:06 2812 7
9-й тур Прем'єр-Ліги стартував зі справжньої сенсації. "Шахтар" зазнав першої поразки в сезоні від столичної "Оболоні".

Дев'ятий тур чемпіонату України стартував зі справжньої сенсації. Київська "Оболонь" вперше в історії переграла донецький "Шахтар".

Матч, який проходив на стадіоні "Оболонь" в Києві, завершився з рахунком 1:0. Завдяки точному удару головою Худзіка на 51-й хвилині матчу "помаранчеві" зазнали першої поразки у цьому сезоні.

"Пивовари" повинні були відкривати рахунок ще у першому таймі, коли Кутас вистрілив зі штрафного практично від центральної лінії поля і м'яч потрапив у поперечину.