Очко для Шевченка. Збірна України стартувала з нічиєї у відборі до ЧС-2018

У столиці "синьо-жовті" не змогли обіграти Ісландію.

Україна - Ісландія
ФФУ
У Києві відбувся перший поєдинок збірної України в рамках відбору до ЧС-2018.

На НСК "Олімпійський" за порожніх трибун "синьо-жовті" зіграли внічию з Ісландією - 1:1.

ФФУ

Рахунок відкрили гості. На 5-й хвилині після помилки Олександра Кучера наші ворота вразив Альфред Фіннбогасон.

Зрівняти рахунок вдалося Андрію Ярмоленку на 41-й хвилині після невпевненої гри голкіпера ісландців. На 83-й хвилині українці мали забивати вдруге, але Євген Коноплянка не реалізував пенальті.

Зазначимо, що цей поєдинок став першим для Андрія Шевченка біля керма збірної України, до цього фахівець був помічником Михайла Фоменка під час Євро-2016.

Наступний поєдинок в рамках відбору на ЧС-2018 Україна проведе 6 жовтня проти Туреччини, Ісландія битиметься з Фінляндією.

Дивіться фото: Гравці збірної України стали фотомоделями перед поєдинком з Ісландією

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.