Одне очко – замало для українських гандболісток

Спорт 8 грудня, 2008, 12:21 368
Нічиєю із збірною Іспанії завершила жіноча збірна України з гандболу груповий етап чемпіонату Європи-2008.

Підопічні Леоніда Євтушенка посіли третє місце у групі В на чемпіонаті Європи з гандболу, що триває у Македонії. Оскільки за регламентом чемпіонату по три команди з кожної групи продовжують турнір, українки вийшли до другого групового раунду, але 1 очко - це замало для того, щоб розраховувати на вихід до півфіналу ЧЄ.

У 3-му турі українки втратили перемогу у грі проти іспанок. Суперниці зрівняли рахунок – 24:24 – за 20 секунд до фінальної сирени. Найрезультативнішою у складі нашої команди стала Реґіна Шимкуте (8 м'ячів).

Нагадаємо, що раніше українки виграли в команди Португалії та програли норвежкам. Тепер боротьбу за місце у півфіналі наша збірна почне, маючи в активі 1 очко.

У групі I разом із нашою командою виступлять збірні Румунії, Норвегії, Іспанії, Данії та Угорщини. Саме з угорками українки і проведуть свій наступний поєдинок, який почнеться завтра о 16:15 за місцевим часом.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.ua / ТСН.ua / К.К.