Огляд 2-го туру чемпіонату Англії (відео)

"Ліверпуль" здобув виїзну перемогу над "Арсеналом" вперше з 2000 року© myliverpool.ru
Спорт 22 серпня, 2011, 08:57 1407
Відеоогляд матчів другого туру англійської Прем'єр-ліги.

20-21 серпня відбулися дев'ять матчів другого туру англійської футбольної Прем'єр-ліги.

У центральному матчі суботи лондонський "Арсенал" приймав "Ліверпуль" - 0:2. мерсисайдці забили обидва мячі під завісу зустрічі. Спершу Ігнасі Мігель, вибиваючи м'яч з власного штрафного, влучив у Аарона Ремзі, від якого сфера залетіла у сітку. А згодом гол у ворота канонірів забив Луїс Суарес.

За підсумками двох турів, "Арсенал" має лише одне очко, у "Ліверпуля" – чотири.

"Челсі" на "Стемфорд Брідж" здобув вольову перемогу над "Вест Бромвіч Альбіон" 2:1. Підопічні Роя Ходжсона вийшли вперед вже на 4-й хвилині зустрічі. Відзначився нападник гостей Шейн Лонг. Зрівняти рахунок "аристократам" вдалося тільки у другому таймі. Ніколя Анелька поцілив у дальній кут воріт. А переможний гол на 83-й хвилині забив Флоран Малуда.

Таким чином, команда Андре Віллаш-Боаша здобула першу перемогу у чемпіонаті Англії.

"Евертон" через заворушення у Лондоні стартував у Прем'єр-лізі з другого туру. Причому, досить невдало, програвши у Ліверпулі новачку "Квінз Парк Рейнджерс"0:1.

Підопічні Ніла Уорнока змогли реабілітуватися після розгрому в рідних стінах від "Болтон Уондерерс" у першому турі. Єдиний гол у матчі був забитий у першому таймі. Відзначився Томмі Сміт.

"Ньюкасл Юнайтед" здобув першу перемогу в англійській першості, здолавши на виїзді "Сандерленд" 1:0.

Автором переможного голу на 62-й хвилині став Раян Тейлор. Після його подачі зі штрафного воротар "Сандерленда" невпевнено зіграв на виході, і м'яч залетів у дальній кут. Крім того, на останніх хвилинах зустрічі господарі залишилися в меншості. За другу жовту карту поле залишив Філліп Бардслі.

"Астон Вілла" у Бірмінгемі розгромила "Блекбен Роверс"3:1. На голи Габріеля Агбонлахора та Еміля Хескі, "бродяги" відповіли влучним ударом Мортена Педерсена. А крапку в грі поставив Даррен Бент на 68-й хвилині.

Бірмінгемці здобули перші очки у чемпіонаті. А "Блекберн" вже другий тур поспіль залишається з нічим.

"Уїган Атлетік" не спромігся переграти дебютанта АПЛ "Суонсі Сіті"0:0. Підопічні Роберто Мартінеса мали шанс вирвати перемогу. Однак на 73-й хвилині матчу Бен Уотсон не зумів реалізувати пенальті.

Валлійці здобули перше очко у чемпіонаті, тоді як для "Уїган Атлетік" це вже друга нічия.

У неділю, 21 серпня, привернув до себе увагу матч між "Болтон Уондерерс" та "Манчестер Сіті" 2:3. Обидві команди були єдиними, хто у першому турі чемпіонату Англії розгромив своїх суперників. Причому з однаковим рахунком 4:0.

Однак, городяни продемонстрували свою перевагу ще у першому таймі, забивши два м'ячі. Але один раз "Болтон" зумів відігратися. Та на початку другого тайму Едін Джеко знову збільшив перевагу свої команди у два м'ячі. Останнє ж слово залишили за собою господарі. Кевін Дейвіс записав на свій рахунок останній гол у цьому протистоянні.

У наступному турі "Болтон" поїде на "Енфілд", де зустрінеться з "Ліверпулем". А "МанСіті" завітає на "Вайт Харт Лейн", де протистоятиме "Тоттенхем Хотспур".

"Вулверхемптон" показав "Дніпру", як грати проти "Фулхема", обігравши лондонців з рахунком 2:0. Причому, доля протистояння вирішилася під кінець першого тайму. "Вовки" за 4 хвилини двічі відзначилися у воротах лондонців.

"Вулверхемптон" здобув другу поспіль перемогу. А "Фулхем" все ніяк не може розпечатати ворота суперників.

"Сток Сіті" після мінімальної перемоги у першому матчі плей-офф раунду Ліги Європи ледь видряпав нічию у протистоянні з "Норвіч Сіті"1:1. "Канарки" відкрили рахунок на 37-й хвилині, а "гончарі" зуміли зрівняти рахунок аж на 4-й доданій хвилині другого тайму. Обидві команди мають по дві нічиї після двох турів Прем'єр-ліги.

В понеділок, 22 серпня, відбудеться останній і центральний поєдинок другого туру чемпіонату Англії. "Манчестер Юнайтед" прийматиме "Тоттенхем Хотспур", який пропустив перший тур чемпіонату, але стартував з розгрому у Лізі Європи.