Огляд 22-го туру чемпіонату Росії (відео)

"Спартак" - ЦСКА - 2:2© spartak.com
Спорт 29 серпня, 2011, 12:24 1193
Відеоогляд усіх матчів двадцять другого туру російської Прем'єр-ліги.

22-й тур чемпіонату Росії відзначився найпринциповішим дербі між московськими "Спартаком" та ЦСКА, дебютом одного з найкращих футболістів світу і жахливою бійкою фанатів.

Драматичним, наполегливим і пристрасним вийшов матч "Спартака" з ЦСКА. Найсправедливішим результатом цього протистояння була нічия. Так і сталося - 2:2.

Відзначимо, що після матчу сталася жорстока бійка фанатів, у результаті якої п'ятеро людей потрапили до лікарні.

Дебют Самуеля Ето'о за махачкалінський "Анжи" виявився досить вдалим. Камерунець заявив про себе голом у ворота "Ростова", врятувавши свою команду від поразки – 1:1.

Пітерський "Зеніт" впевнено розібрався з "Краснодаром", забивши п'ять сухих м'ячів – 5:0.

Московське "Динамо" мало шанси стільки ж забити у ворота нальчикського "Спартака", але задовольнилося перемогою з рахунком 2:0.

Українець Андрій Воронін відіграв 84-и хвилини гри і асистував Сємшову під час другого взяття воріт.

Казанський "Рубін" обмежився мінімальною перемогою над "Крилами Рад"1:0. На 36-й хвилині відзначився Володимир Дядюн.

З таким самим рахунком 1:0 завершилося і протистояння московського "Локомотива" з "Кубанню".

Єдиний гол у матчі забив Феліпе Кайседо.  Він встиг на добивання після того, як Олександр Бєлєнов парирував удар Мануеля Да Кошти. А на 48-й хвилині "Кубань" втратила реальний шанс уникнути поразки. Дачіан Варга не реалізував 11-метровий. Вдало зіграв Гільєрме.

Внічию зіграли "Томь" і "Амкар", не забивши жодного гола.

І нарешті, "Волга" з Нижнього Новгороду тричі вразила ворота "Терека", перервавши свою суху серію. Грозненський клуб зміг забити гол престижу на 85-й хвилині - 3:1.

Після цього туру у турнірній таблиці встановилося двовладдя: московський ЦСКА та пітерський "Зеніт" мають по 46 очок. У наступному турі "армійців" чекає ще одне московське дербі - проти "Динамо". Пітерці також проведуть наступну гру у Москві - проти "Локомотива".

Прем'єр-ліга. 22-й тур.

Субота, 27 серпня

ТОМЬ - АМКАР - 0:0

ВОЛГА Нижній Новгород ТЕРЕК Грозний - 3:1
Голи: 1:0 Санжар Турсунов , 18; 2:0 Гогіта Гогуа, 39; 3:0 Гоча Ходжава, 55 (пен.); 3:1 Олександр Павленко, 85

РОСТОВ - АНЖИ Махачкала - 1:1
Голи: 1:0 Тимофій Калачьов, 72; 1:1 Самуель Ето'о, 80

Неділя, 28 серпня

ДИНАМО Москва - СПАРТАК Нальчик - 2:0
Голи: 1:0 Кевін Кураньї, 17; 2:0 Ігор Сємшов, 35

ЗЕНІТ Санкт-Петербург - КРАСНОДАР - 5:0
Голи: 1:0 Олександр Кєржаков, 24; 2:0 Олександр Кєржаков, 30; 3:0 Олександр Кєржаков, 79 (пен.); 4:0 Роман Широков, 85; 5:0 Мігел Данні, 90+2

РУБІН Казань - КРИЛА РАД - 1:0
Гол: Володимир Дядюн, 36

СПАРТАК Москва - ЦСКА Москва - 2:2
Голи: 1:0 Веллітон, 45+3; 1:1 Сейду Думбія, 51; 1:2 Зоран Тошич, 69; 2:2 Еммануель Еменіке, 75

КУБАНЬ - ЛОКОМОТИВ Москва – 0:1
Гол: Феліпе Кайседо, 36

Битва між "Спартаком" і ЦСКА завершилась мирно (відео)