Огляд 3-го туру чемпіонату Англії (відео)

"Червоні дияволи" познущалися над підопічними Арсена Венгера© AFP
Спорт 29 серпня, 2011, 08:44 4776
Відеоогляд усіх матчів третього туру англійської Прем'єр-ліги.

27-28 серпня відбулися матчі третього туру чемпіонату Англії.

Центральний матч туру "Манчестер Юнайтед" "Арсенал" завершився грандіозною перемогою манкуніанців – 8:2.

Ще один неймовірний поєдинок відбувся на "Вайт Харт Лейн" між "Тоттенхем Хотспур" та "Манчестер Сіті"1:5.

У складі "городян" покер на свій рахунок записав Едін Джеко. Автором ще одного забитого м'яча став новачок "МанСіті" Серхіо Агуеро. За "шпор" гол престижу провів Юнес Кабул.

Тим часом "Челсі" ледве видряпав перемогу у новачка Прем'єр-ліги "Норвіч сіті" – 3:1.

"Аристократи" швидко відкрили рахунок. Постарався Жозе Босінгва. А у другому таймі гості відновили паритет.

За 8-м хвилин до кінця основного тайму другої половини гри, підопічні Андре Віллаш-Боаша заробили пенальті. Френк Лемпард красиво реалізував його.

А на останній хвилині компенсованого часу новачок лондонців Хуан Мата забив свій дебютний гол, знявши всі питання про переможця протистояння.

"Ліверпуль" без зайвих зусиль розібрався з "Болтон Уондерерс"3:1.

Причому, свої перші м'ячі у чемпіонаті забили новачки "червоних" Джордан Хендерсон і Чарлі Адам.

"Мерсисайдці" забили на 15-й хвилині гри. А у другому таймі збільшили свою перевагу до трьох м'ячів за дві хвилини. Гості спромоглися лише на гол престижу у компенсований час.

Лондонський "Фулхем" після поразки у повторному матчі плей-офф раунду Ліги Європи від дніпропетровського "Дніпра", програв "Ньюкасл Юнайтед" 1:2.

На дубль Леона Беста підопічні Мартіна Йола змогли відповісти єдиним влучним ударом Клінта Демпсі.

Суперник київського "Динамо" у груповому раунді Ліги Європи "Сток Сіті" переміг "Вест Бромвіч Альбіон" – 1:0. Єдиний гол на 90-й хвилині забив Райан Шоттон.

Драматичний матч видався у Блекберні, де місцевий "Блекберн Роверс" програв "Евертону" під завісу гри – 0:1.

Підопічним Стіва Кіна, які зазнали поразок у попередніх двох турах, явно не щастило. Спочатку після потужного удару Девіда Данна гостей урятувала стійка. А згодом господарі не забили два пенальті. У першому випадку Тім Ховард вгадав напрямок удару. А у другому – Мауро Форміка потрапив у стійку.

Варто також відзначити воротаря "Евертона", який зробив кілька неймовірних сейвів по ходу гри.

"Евертон" же успішно реалізував свій 11-метровий, призначений на 90-й хвилині гри. Таким чином здобувши першу перемогу у чемпіонаті Англії.

Також першу перемогу святкував "Уїган Атлетик" , здолавши вдома "Квінз Парк Рейнджерс"2:0. Дублем відзначився Франко Ді Санто.

Нульовими нічиїми розійшлися "Астон Вілла" "Вулверхемптон" та "Суонсі Сіті""Сандерленд".

ЧЕЛСІ – НОРВІЧ СІТІ – 3:1
Голи: 1:0 Жозе Босінгва, 6; 1:1 Грант Холт, 63; 2:1 Френк Лемпард, 82 (пен.); 3:1 Хуан Мата, 90+9

СУОНСІ СІТІ – САНДЕРЛЕНД – 0:0

ЛІВЕРПУЛЬ – БОЛТОН УОНДЕРЕРС – 3:1
Голи: 1:0 Джордан Хендерсон, 15; 2:0 Мартін Шкртел, 52; 3:0 Чарлі Адам, 53; 3:1 Іван Класніч, 90+2

Неділя, 28 серпня

НЬЮКАСЛ ЮНАЙТЕД – ФУЛХЕМ – 2:1
Голи: 1:0 Леон Бест, 48; 2:0 Леон Бест, 66; 2:1 Клінт Демпсі, 88

ТОТТЕНХЕМ ХОТСПУР – МАНЧЕСТЕР СІТІ – 1:5
Голи: 1:0 Едін Джеко, 35; 2:0 Едін Джеко, 42; 3:0 Едін Джеко, 55; 4:0 Серхіо Агуеро, 60; 4:1 Юнес Кабул, 68; 5:1 Едін Джеко, 90+3

ВЕСТ БРОМВІЧ АЛЬБІОН – СТОК СІТІ – 0:1
Гол: Райан Шоттон, 90

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД – АРСЕНАЛ – 8:2
Голи: 1:0 Даніель Уелбекк, 22; 2:0 Ешлі Янг, 28; 3:0 Вейн Руні, 41; 3:1 Тео Уолкотт, 45+3; 4:1 Вейн Руні, 64; 5:1 Нані, 67; 6:1 Пак Джи-Сун, 70; 6:2 Робін ван Персі, 74; 7:2 Вейн Руні, 82 (пен.); 8:2 Ешлі Янг, 90+1

Битва між "Спартаком" і ЦСКА завершилась мирно (відео)

"Манчестер Юнайтед" забив 8 голів у ворота "Арсенала" (відео)