Огляд 4-го дня Олімпіади у Ванкувері

Позаду чотири дні змагань
Спорт 17 лютого, 2010, 10:10 1463 1
У четвертий день Олімпіади було розіграно п'ять комплектів нагород. Україна знову без медалей.

Німецька делегація на відкритті Олімпіади
AFP
Німеччина - лідер Олімпіади
16 -17 лютого на Олімпійських іграх у Ванкувері відбувся четвертий день змагання. Спортсмени розіграли п'ять комплектів нагород: два в біатлоні і по одному в сноуборді, ковзанярському і санному спорті.

Першими медалі розігрували біатлоністки в гонці переслідування на 10 км. Переможницею стала німкеня Магдалена Нойнер. Другою фінішувала біатлоністка російського походження Анастасія Кузьміна, яка виступає за Словаччину. Третє місце посіла француженка Марі-Лор Брюне, яка жодного разу не схибила під час стрільби. Брюне поступилася Нойнер 28,3 секунди. Кращою з українок стала Олена Підгрушна, яка стартувала під 18 номером і в результаті на фініші зайняла 21-е місце. Від Магдалени Нойнер її відокремили 2:18.0 хвилини. Слідом за Підгрушною в заліку змагань розташувалися Оксана Хвостенко (22-е місце) та Валентина Семеренко (23-е місце). Віта Семеренко фінішувала 42-ю.

У чоловічій гонці на 12,5 км переміг шведський біатлоніст Бьорн Феррі, який приніс скандинавам друге золото Олімпіади. Друге місце в гонці посів австрієць Крістоф Зуманн. Третім фінішував француз Венсан Жей, який раніше переміг в спринті. Серед трьох українських біатлоністів найкращим став Сергій Седнєв, який завершив гонку на 10-му місці. Українець, який стартував з 22-ї позиції, блискуче відстрілявся на всіх чотирьох вогневих рубежах і в результаті "привіз" 1:11.6 секунд шведу Феррі, який здобув перемогу з результатом 33:38.4. А ось Андрій Дериземля виступив дуже невдало. Стартувавши з п'ятого місця, українець у підсумку допустив шість промахів і опинився на 26-й позиції заліку. Ще один український біатлоніст Сергій Семенов фінішував в очковій зоні - 39-м.

Не порадували своїми виступами й українські саночниці, від яких очікували більшого. Наталя Якушенко не змогла впоратися з першим заїздом, в якому посіла лише 16-е місце. Після другого вона піднялася на 9-у позицію. Після третьої і четвертої спроб лідер нашої національної команди у підсумку посіла 11-е місце. За сумою всіх чотирьох заїздів її результат склав 2:48.086 секунди, що на 1.562 більше, ніж в Олімпійської чемпіонки Тетяни Хюфнер. Лілія Лудан - найбільш досвідчена спортсменка у складі нашої національної команди у Ванкувері - четверту в своїй кар'єрі "білу" Олімпіаду закінчила на 19-й позиції, відставши на 2.931 секунди від переможниці змагань.

Канадська сноубордистка Маель Ріккер принесла господарям Олімпіади другу золоту медаль, вигравши змагання зі сноуборд-кросу. Другий результат у цій дисципліні показала представниця Франції Дебора Антоньос, а бронзова медаль дісталася швейцарській спортсменці Олівії Нобс. Представниці України не брали участі в заїздах.

Черговий комплект нагород було розіграно у змаганнях з ковзанярського спорту. Забіг на 500 метрів серед жінок виграла південнокорейська спортсменка Лі Сан Хва. За підсумками двох спроб вона показала час 76,09 секунди. Друге місце - у німкені Дженні Вольф, а бронза дісталася китаянці Бейсін Ван. Українки в цьому виді програми не представлені.

Відзначимо також, що вночі почалися змагання серед фігуристів. Коротку програму виграв росіянин Євген Плющенко, який отримав за свій виступ 90,85 бала. Друге місце зайняв американець Еван Лайсачек. Третю позицію займає японець Дайсуке Такахасі, що набрав 90,25 бала. Українець Антон Ковалевський займає 21-е місце (63,81 бала).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами liga.net / А.Р.