Огляд 4-го туру чемпіонату Німеччини (відео)

"Баварія" вийшла на перше місце турнірної таблиці© bavaria-munchen.ru
Спорт 29 серпня, 2011, 11:47 1514
Відеоогляд усіх матчів четвертого туру німецької Бундесліги.

26-27 серпня відбулися матчі четвертого туру чемпіонату Німеччини.

Перші перемоги у чемпіонаті здобули "Фрайбург", провівши три сухі м'ячі у ворота "Вольфсбурга" (3:0), "Герта", яка мінімально обіграла "Штутгарт" (1:0) та "Кельн", який вирвав три очки у фантастичному матчі з "Гамбургом" (4:3).

Причому "Гамбург" повів у рахунку на 11-й хвилині гри. Але втратив свою перевагу через 10 хвилин. І вже у другому таймі опинився у ролі наздоганяючого. Та спромігся відігратися і знову вийти вперед.

Але під завісу зустрічі підопічні норвежця Стале Сольбаккена знайшли у собі сили не лише уникнути поразки, а й вирвати перемогу.

Мюнхенська "Баварія" взяла реванш у "Кайзерслаутера" за минулорічну поразку, розгромивши підопічних Марко Курца на їхньому полі – 3:0.

Хет-триком відзначився Маріо Гомес. А під кінець матчу господарі поля залишилися у меншості.

Українець Анатолій Тимощук відіграв усі 90 хвилин гри.

Чемпіон Німеччини дортмундська "Боруссія" не виявила переможця у запеклій боротьбі з "Байєром"0:0. Відзначимо, що обидві команди догравали матч вдесятьох.

"Вердер" зумів вижати максимум з виїзного матчу проти "Хоффенхайма" - 2:1.

У першому таймі команди обмінялися голами за дві хвилини. А перемогу "Вердеру" приніс Маркус Розенберг на 83-й хвилині.

"Майнц" не втримав перевагу у поєдинку з "Ганновером", задовольнившись одним очком – 1:1.

Перемоги з мінімальним рахунком святкували "Нюрнберг" та "Шальке" над "Аугсбургом" та менхенгладбахською "Боруссією" відповідно.

Бундесліга. 4-й тур

Субота, 26 серпня

ГЕРТА Берлін - ШТУТГАРТ - 1:0
Гол: Раффаел, 86

ГАМБУРГ – КЕЛЬН – 3:4
Голи: 1:0 Младлен Петрич, 11 (пен.); 1:1 Аділь Чіхі, 21; 1:2 Мілівоє Новаковіч, 49; 2:2 Слободан Райковіч, 60; 3:2 Сон Хьюнг-Мін, 63; 3:3 Крістіан Клеменс, 83; 3:4 Кевін Маккена, 88

НЮРНБЕРГ - АУГСБУРГ - 1:0
Гол: Алєксандр Ессвайн, 76

ФРАЙБУРГ - ВОЛЬФСБУРГ - 3:0
Голи: 1:0 Олівер Барт, 30; 2:0 Ерік Ендрішек, 40; 3:0 Седрік Макіаді, 59

ХОФФЕНХАЙМ - ВЕРДЕР Бремен- 1:2
Голи: 1:0 Роберто Фірміно, 37; 1:1 Марко Арнаутовіч, 38; 1:2 Маркус Розенберг, 83

КАЙЗЕРСЛАУТЕРН - БАВАРІЯ Мюнхен- 0:3
Голи: 0:1 Маріо Гомес, 37 (пен.); 2:0 Маріо Гомес, 55; 3:0 Маріо Гомес, 69