Огляд 8-го туру чемпіонату України (відео)

"Чорноморець" видряпав нічию у "Шахтаря"© chernomorets.odessa.ua
Спорт 29 серпня, 2011, 10:08 1626 1
Відеоогляд усіх матчів восьмого туру української Прем'єр-ліги

26-28 серпня відбулися матчі восьмого туру чемпіонату України, в якому було зафіксовано три сенсаційні результати.

Так донецький "Шахтар" поступився першим місцем у турнірній таблиці київському "Динамо" через нічийний результат в Одесі проти "Чорноморця" 2:2.

Ще одна неочікувана нічия була зафіксована у матчі "Волинь" – "Оболонь" – 1:1. Аутсайдер Прем'єр-ліги забив на 12-й хвилині, а лучани спромоглися відігратися вдесятьох.

Маріупольський "Іллічівець", зібравши команду з орендованих у "Шахтаря" футболістів, нарешті показав гідний футбол. Постраждали при цьому футболісти полтавської "Ворскли" 4:1.

Примітно, що після важкої повторної гри плей-офф раунду Ліги Європи з бухарестським "Динамо", склад полтавчан був не оптимальний, а місце у воротах Микола Павлов довірив дебютанту Прем'єр-ліги Максиму Лавренюку. Чим і скористалися маріупольці, відвантаживши гостям чотири м'ячі.

У центральному поєдинку туру київське "Динамо" на виїзді розібралося з дніпропетровським "Дніпром"4:0.

Харківський "Металіст" удесятьох вирвав перемогу у львівських "Карпат"1:2.

Донецький "Металург" здобув першу домашню перемогу, обігравши "Олександрію"3:1.

Криворізький "Кривбас" вирвав перемогу у луганської "Зорі" 2:1. Переможний гол на 81-й хвилині забив Сергій Самодін.

А столичний "Арсенал" програв у рідних стінах сімферопольській "Таврії" 2:3.

Прем'єр-ліга. 8-й тур

П'ятниця, 26 серпня

МЕТАЛУРГ Донецьк -ПФК ОЛЕКСАНДРІЯ – 3:1
Голи: 0:1 Кирило Сидоренко, 30; 1:1 Драман Траоре, 53; 2:1 Микола Морозюк, 60; 3:1 Віталій Іванко, 83

АРСЕНАЛ Київ -ТАВРІЯ Сімферополь - 2:3
Голи: 0:1 Сергій Симоненко, 38 (автогол); 0:2 Сергій Назаренко, 46; 1:2 Олександр Ковпак, 76; 1:3 Васіл Гігіадзе, 89 (пен.); 2:3 Йонуц Мазілу, 90+3 (пен.)

Неділя, 28 серпня

ІЛЛІЧІВЕЦЬ Маріуполь - ВОРСКЛА Полтава – 4:1
Голи: 1:0 Ігор Тищенко, 13; 2:0 Денис Кожанов, 61; 2:1 Ахмед Янузі, 63; 3:1 Руслан Фомін, 84; 4:1 Денис Кожанов, 86

ДНІПРО Дніпропетровськ -ДИНАМО Київ – 0:4
Голи: 0:1 Горан Попов, 24; 0:2 Артём Милевский, 25; 0:3 Андрей Ярмоленко, 45+2; 0:4 Андрей Ярмоленко, 70

ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса -ШАХТАР Донецьк – 2:2
Голи: 1:0 Лучан Бурдужан, 5; 1:1 Жадсон, 25; 1:2 Генріх Мхітарян, 83; 2:2 Лучан Бурдужан, 90

КАРПАТИ Львів – МЕТАЛІСТ Харків – 1:2
Голи: 0:1 Клейтон Хав’єр, 31; 1:1 Маркес Крістобаль, 83; 1:2 Марко Девіч, 88

"Металіст" удесятьох вирвав перемогу у Львові (відео)

"Чорноморець" засмутив "Шахтар" у День шахтаря (відео)