Огляд чвертьфінальних матчів Ліги Європи (відео)

"Порту" є головним фаворитом Ліги Європи© uefa.com
Спорт 15 квітня, 2011, 10:05 3218
Огляд всіх чвертьфінальних матчів Ліги Європи, за підсумками яких визначались півфіналісти турніру.

14 квітня визначилися півфіналісти Ліги Європи. Боротьбу за Кубок УЄФА продовжать португальські "Порту", "Бенфіка" і "Спортинг Брага" та іспанський "Вільярреал".

На жаль, київське "Динамо" завершило боротьбу за два кроки до фіналу. Кияни вибули зі змагань, не програвши жодного матчу скромній "Бразі".

Головний фаворит Ліги Європи "Порту" і у другому матчі розгромив московський "Спартак". Гра на "Лужниках" завершилась з рахунком 5:2 на користь піренейців.

У півфіналі суперником "Порту" буде іспанський "Вільярреал", який не зустрів опору голландського "Твенте". Після впевненої домашньої перемоги (5:1), "жовта субмарина" обіграла чемпіона Нідерландів і на виїзді (3:1).

А от у іншому півфіналі буде португальська дуель - "Спортинг Брага" проти "Бенфіки".

Лісабонці після розгромної перемоги над ПСВ удома (4:1) зіграли у результативну нічию 2:2 в Ейндховені. Щоправда срібний призер чемпіонату Португалії у першому таймі програвав з рахунком 0:2. Але на другій компенсованій хвилині до першого тайму Луїзао скоротив відставання. А у середині другого тайму Оскар Кардосо поховав інтригу.

Отже, у півфіналах Ліги Європи відбудуться два піренейських протистояння. Матчі пройдуть 25 квітня і 5 травня.