Огляд матчів 1/4 фіналу Ліги Європи (відео)

Огляд перших чвертьфінальних матчів Ліги Європи.

Ліга Європи
Результати 1/4 фіналу
У четвер, 31 березня, відбулись перші матчі 1/4 фіналу Ліги Європи.

ВАЛЕНСІЯ (Іспанія) - АТЛЕТИКО (Іспанія) - 2:2

Мадридці двічі вели у рахунку, однак господарям вдалося двічі відіграватися. На 60-й хвилині Дієго Форлан після передачі Серхіо Агуеро вийшов один-на-один і пробив повз голкіпера. Через сім хвилин Мануель Фернандеш гармантим ударом з 25-ти метрів відновив паритет. На 72-й хвилині Антоніо Лопес забив ударом головою після розіграшу кутового. На 74-й та 75-й хвилинах поперечина двічі рятувала гостей після ударів Давіда Сілви і Бруно. Та на 83-й хвилині Давід Вілья прекрасним ударом в дотик встановив остаточний рахунок - 2:2.

ГАМБУРГ (Німеччина) - СТАНДАРД (Бельгія) - 2:1

Гості несподівано відкрили рахунок. На 31-й хвилині нападник гостей Дьєдонне Мбокані ударом головою відкрив рахунок після подачі з кутового. Однак ще у першому таймі господарі забили два м'ячі. За дві хвилини до кінця першого тайму Младен Петріч реалізував пенальті за фол на Пітройпа. А на останній хвилині першого тайму Рууд Ван Ністелрой вивів господарів уперед. На 65-й хвилині поперечина врятувала німців після удару Мбокані. В хвилини, що залишились до кінця матчу, скоріше німці могли забити третій м'яч, аніж бельгійці другий.

БЕНФІКА (Потугалія) - ЛІВЕРПУЛЬ (Англія) - 2:1

Гості відкрили рахунок на 9-й хвилині. Джеррард подав штрафний, а Аггер ефектним ударом переправив м'яч у ворота. На 31-й хвилині англійці залишились у меншості. Раян Бабел, виясняючи відносини з Луїзао, схопив суперника за обличчя, за що отримав червону картку. Португальцям вдалося скористатися чисельною перевагою у другому таймі. Причому обидва голи було забито з пенальті. На 59-й хвилині Інсуа збив Аймара. Пенальті реалізував Оскар Кардосо. А на 80-й хвилині Каррагер зіграв рукою у карному майданчику, за що Кардосо вруге покарав англійців - 2:1. Шансів відігратися у "Ліверпуля" не було.

ФУЛХЕМ (Англія) - ВОЛЬФСБУРГ (Німеччина) - 2:1

Кривдник донецького "Шахтаря" продовжує перемагати всіх суперників на домашньому стадіоні "Крейвен Коттедж". Не вистояв у Лондоні і чемпіон Німеччини "Вольфсбург". Основні події матчу відбулися у другому таймі. На 57-й хвилині Боббі Замора відкрив рахунок. А через п'ять хвилин Дем'єн Даф подвоїв перевагу "дачників".  Однак на 88-й хвилині Александер Мадлунг відквитав один м'яч.