Огляд матчів 1-го туру Ліги чемпіонів

Огляд матчів першого туру у групах A - D© 24-sport.com
Спорт 14 вересня, 2010, 23:53 3494 2
Огляд матчів першого туру Ліги чемпіонів у групах A, B, C і D.

У вівторок, 14 вересня, відбулись матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів у групах A - D.

Діючий володар трофею "Інтер" зіграв у результативну нічию 2:2 з чемпіоном Нідерландів "Твенте". Всі чотири м'ячі було забито у першому таймі.

У іншому матчі групи А по два м'ячі забили "Вердер" і "Тоттенхем Хотспур". Вже на 18-й хвилині англійці перемагали з різницею у два м'ячі, але не втримали перевагу.

У групі В зафіксовано перемоги в активі господарів. Ліонський "Олімпік" завдяки голу захисника Мішеля Бастоса переміг "Шальке". Гості з 38-ї хвилини грали у меншості. А "Бенфіка" перемогла тельавівський "Апоель", забивши по голу в кожному з таймів.

Група С. "Валенсія" розгромила дебютанта Ліги чемпіонів турецький "Бурсаспор". А МЮ не вдалося розкрити оборону "Рейнджерса" і це єдина нульова нічия в перший ігровий день.

"Барселона" здобула вольову і водночас розгромну перемогу над "Панатінаїкосом". Пропустивши першими на 20-й хвилині, каталонці ще у першому таймі відповіли трьома м'ячами. А у другій половині гри у ворота греків влетіло ще два м'ячі. Дублем відзначився Лео Мессі. Крім того, аргентинський нападник не реалізував пенальті.

Казанський "Рубін" поступився "Копенгагеном", пропустивши фатальний гол на 87-й хвилині матчу.

Донецький "Шахтар", будучи учасником квартету Н, свій лігочемпіонівський шлях починає 15 вересня у Донецьку матчем з сербським "Партизаном".