Огляд матчів 2-го туру відбору на Євро-2012

Португалія - аутсайдер Євро-2012© AFP
Спорт 8 вересня, 2010, 11:46 2038
Огляд матчів другого туру відбірного турніру за вихід у фінальну частину Євро-2012.

7 жовтня відбулись матчі другого туру кваліфікаційного турніру Євро-2012 з футболу.

Збірна Франції прийшла до тями після поразки від білорусів, відсвяткувавши виїзну перемогу над збірною Боснії-Герцеговини. Голи забили Карім Бензема та Флоран Малуда. Лоран Блан здобув першу перемогу на чолі збірної Франції.

У таборі португальців обійшлося без хеппі-енду. Піренейці в своєму стартовому поєдинку вдома розписали мирову з Кіпром (4:4), після чого мінімально поступилися на виїзді у Норвегії (0:1), коли єдиний гол у зустрічі провів Ерік Гусеклепп.

А найбільша сенсація дня трапилась у Москві. Росія у рідних стінах програла Словаччині. Підопічні Гууса Хіддінка більшість часу провели в атаці, а пропустили після помилки голкіпера Акінфєєва і розкішного удару Стоха в дев'ятку.

Чехія почала відбірну кампанію з домашньої поразки від Литви. Перемогу прибалтам приніс Дарвідас Шернас на 27-й хвилині. На 44-й хвилині чехи не реалізували пенальті - Жидрюнас Карчемарскас відбив удар Мілана Бароша.

Чорногорія продовжує свою переможну ходу, в гостях поклавши на лопатки Болгарію (1:0), і тепер разом із Англією, котра у Базелі нокаутувала Швейцарію (3:1), ділить першу сходинку групи G.

Ледве не створила сенсацію збірна Ліхтенштейну, яка лише на сьомій компенсованій хвилині пропустила фатальний гол у матчі з Шотландією. Рятівником британців став Стівен Мак-Манус.

Туреччина здобула вольову перемогу над Бельгією, поступаючись після першого тайму.

Сербія розійшлася миром зі Словенією. Причому господарі забили гол у відповідь за чотири хвилини до кінця матчу.

Нарешті, Німеччина, Італія та Швеція здобули розгромні перемоги над аутсайдерами європейського футболу.