Огляд матчів 26-го туру чемпіонату України

Огляд матчів 26-го туру
Спорт 19 квітня, 2010, 10:40 2930
Огляд матчів 26-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

18 та 19 квітня проходять матчі 26-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Центральна битва туру відбулась у Києві. "Динамо" одержало вольову перемогу над "Дніпром". Пропустивши на 18-й хвилині, кияни відігралися на початку другого тайму. Переможний гол на 70-й хвилині забив Тіберіу Гіоане. Зазначимо, що з 26-ї хвилини гості грали у меншості - за фол останньої надії (якого не було) червону картку отримав Віталій Мандзюк.

А у Кривому Розі відбулася сенсація. Столичний "Арсенал", вірніше дубль "канонірів", переміг "Кривбас", який після цієї поразки фактично вибув з Прем'єр-ліги. Єдиний гол на 80-й хвилині класним ударом зі штрафного забив Дмитро Коркішко.

80-та хвилина стала щасливою для "Чорноморця", який вдома зіграв у нічию з донецьким "Металургом". Рятівником одеситів став Густаво Пінедо, що з кількох метрів проштовхнув м'яч у ворота.

У Маріуполі "Іллічівець" переміг "Зорю". Господарі були більш успішними в пробитті пенальті. Першими таку нагоду отримали гості. На 41-й хвилині Сергію Шевчуку не вдалося переграти голкіпера господарів. А на 64-й хвилині пенальті був призначений в ворота "Зорі" і Костянтин Ярошенко свій шанс використав сповна.

Донецький "Шахтар" лише з рахунком 1:0 здолав "Закарпаття". На 42-й хвилині Олександр Гладкий приніс перемогу "гірникам". Загалом, футболісти "Шахтаря" забили чотири м'ячі - проте три з них не було зараховано через офсайд.

Недільний ігровий день завершився матчем у Полтаві. На місцевому "городі", як зазначив після матчу тренер "Металіста" Мирон Маркевич, можна хіба що картоплю садити, але ніяк не в футбол грати. Рахунок на табло засвідчив хід подій на полі - 0:0.

У понеділок відбулося два матчі за участю претендентів на путівку в Лігу Європи. "Таврія", граючи с середини першого тайму у меншості, зіграла в нічию з "Оболонню", а "Карпати" з мінімальним рахунком перемогли в Запоріжжі місцевий "Металург". Команда догравали по 10 чоловік.