Огляд матчів 26-го туру футбольної Прем'єр-ліги України

"Динамо" близьке до чемпіонства
Спорт 3 травня, 2009, 21:05 3345 2
1-3 травня відбулись матчі 26-го туру футбольної Прем'єр-ліги.

26-й тур Прем'єр-ліги розпочався з матчу в Києві, де "Металіст" переграв столичний "Арсенал". У складі гостей відзачились Мілан Обрадовіч (19 хв) і Венанс Зезе (23 хв).

В суботу відбулось чотири зустрічі. В центральному матчі туру донецький "Металург" поділив очки з "Дніпром". Гості відкрили рахунок - на 32-й хвилині відзначився Максим Калініченко. Однак дніпропетровці не зуміли втримати перемогу, пропустивши гол у відповідь на 82-й хвилині. Відзначився Мануель Фернандеш.

"Таврія" здолала на виїзді "Карпати". Єдиний гол у ворота львів'ян на 75-й хвилині забив Галюза.

В Одесі і Харкові глядачі побачили по 5 м'ячів.

"Чорноморець" з рахунком 3:2 переграв "Іллічівець". на 5-й хвилині гості відкрили рахунок (Мельник). Однак через 19 хвилин ветеран українського футболу Владислав Ващук відновив паритет. На 41-й хвилині Руслан Левіга вивів одеситів вперед. Через 21 хвилину Конюшенко забив гол у відповідь. Однак маріупольцям не вдалось втримати нічию. На 71-й хвилині переможний м'яч у ворота гостей забив Анатолій Діденко.

ФК "Львів" вирвав три очки в Харкові у одноіменної команди. Першими віздначились господарі - на 13-й хвилині м'яч забив Руслан Платон. У середині другого тайму Мандзюк (63 хв) і Худзик (72 хв) вивели вперед гостей. За 8 хвилин до кінця матчу Грінченко зрівняв рахунок. А через дві хвилини Борис Баранець приніс таку необхідну львів'янам перемогу. Команда Сергія Ковальця займає 14-те місце, випереджаючи на 5 очок "Іллічівець" і на 7 пунктів ФК "Харків".

У неділю відбулося три зустрічі. "Динамо" завдяки голу-красеню Тіберіу Гіоане здолало "Зорю". Румун відзначився ударом через себе.

"Шахтар" переміг в Кривому Розі, граючи весь другий тайм у меншості ха вилучення Жадсона. Єдиний гол у зустрічі на 72-й хвилині забив нападник гірників Євген Селезньов.

У битві претендентів на місця в Лізі Європи - "Ворскли" і "Металурга" - перемогу здобули запорізькі футболісти. І в цьому матчі все вирішив один гол. М'яч забив Аржанов (66 хв).