Огляд матчів 3-го кваліфай-раунду Ліги чемпіонів

Спорт 27 липня, 2011, 10:57 2921
Відеоогляд матчів третього кваліфай-раунду Ліги чемпіонів, що відбулися 26 липня.

У вівторок, 26 липня, відбулися вісім матчів третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Три клуби, серед яких і київське "Динамо", програли перші домашні зустрічі.

Найнеприємнішою і несподіваною новиною для українських вболівальників стала домашня поразка "Динамо". Кияни, на жаль, закономірно поступилися "Рубіну". Казанці зуміли реалізувати створені моменти і скористалися своїм козирем – міцною обороною, яка вкрай рідко підпускала киян у свій штрафний майданчик. А всі удари в площину воріт "Рубіна" відбивав Рижиков. Шанси "Динамо" на вихід у плей-офф раунд тепер є дуже низькими.

Ще одна сенсація була зафіксована у Глазго, де "Рейнджерс" мінімально поступився чемпіону Швеції "Мальме" - 0:1. Героєм зустрічі став Даніель Ларссон, що відзначився на 19-й хвилині.

Болгарський "Літекс" програв домашню битву краківській "Віслі" - 1:2. Вже на 19-й хвилині Міхаель Ламей вивів гостей уперед. У компенсований до першого тайму час Веллінгтон зрівняв рахунок. Однак на 76-й хвилині поляки зуміли схилити шальки терезів на свою користь - відзначився Маор Меліксон.

Нідерландський "Твенте" спокійно розправився з румунським "Васлуєм" - 2:0. Словак Марк Янко забив по голу в кожному з таймів.

Бельгійський "Генк"  здобув вольову перемогу над сербським "Партизаном" - 2:1. На 65-й хвилині Неманья Томич вивів гостей уперед, але через чотири хвилини він же привіз пенальті у власні ворота, який реалізував Єлле Воссен. А на 92-й хвилині Марвін Огунжимі приніс бельгійцям перемогу.

Нічийним результатом з нулями на табло завершилися матчі у Литві і на Кіпрі. "Екранас" зумів удесятьох вистояти проти БАТЕ - на 58-й хвилині був вилучений Марко Анджелкович. А недавній учасник Ліги чемпіонів АПОЕЛ не зумів бодай раз вразити ворота словацької "Братислави".

Ще одна нічия, однак результативна, була зафіксована у Грузії. "Зестафоні" дав бій австрійському "Штурму" - 1:1. Чемпіон Грузії відкрив рахунок на 74-й хвилині - відзначився Николоз Гелашвілі. Однак гості відповіли влучним ударом Патріка Вольфа через чотири хвилини.

Ще сім зустрічей відбудуться у середу, 27 липня. А матчі-відповіді пройдуть 2-3 серпня.

"Динамо" - "Рубін" - 0:2, Знову двійка (аналіз матчу від Олександра Солнцева)

"Динамо" ганебно програло "Рубіну" у Лізі чемпіонів (відео)

Сьомін: ми не здаємося. Будемо боротися (відео)

Бердиєв: слава Аллаху, план на гру з "Динамо" спрацював

Сьомін: "Динамо" треба грати як "Рубін"

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / В.Л./ Адріан Радченко