Огляд матчів Ліги чемпіонів (з відео)

Спорт 3 жовтня, 2007, 11:33 1858
Серед усіх матчів ЛЧ, зіграних у вівторок, найбільшою сенсацією стала домашня поразка французького "Ліона" від "Глазго Рейнджерс" – 0:3.

У вівторок були зіграні матчі 2-го туру Ліги чемпіонів у групах E, F, G, H.

Після другого ігрового дня у групі Е запанувало двовладдя - по шість очок набрали іспанська "Барселона" та "Глазго Рейнджерс", що здобули по дві перемоги у двох зіграних матчах.

"Рейнджери" піднесли сюрприз, розгромивши на виїзді шестиразового чемпіона Франції "Ліон". Перший гол Лі Маккалоу забив в чисто британському стилі, головою у високому стрибку відправивши м'яч у ворота Ремі Веркутра.

У самому кінці першого тайму капітан французької команди Жуніньо фірмовим ударом зі штрафного потряс хрестовину, а після перерви підопічні Алена Перрена пропустили ще двічі. Спочатку Даніель Кузен завершив флангову атаку ударом з розвороту, а потім ДаМаркус Бізлі у швидкій контратаці встановив остаточний рахунок в матчі.

"Барселона", яка весь матч володіла перевагою, зламала опір чемпіона Німеччини "Штутгарта" лише в другому таймі. Лідер каталонської оборони Карлес Пуйоль забив гол після розиграшу кутового, скориставшись помилкою воротаря і захисника німецького клубу.

А потім свій черговий гол забив Ліонель Мессі, який скористався передачею Тьєррі Анрі. Найбільш реальну можливість забити гол "Штутгарт" мав в кінці першого тайму, коли Гомес двічі пробивав по воротах "Барси", але Вальдес був на висоті.

У групі G "Інтер" набрав 3 очки і наздогнав ПСВ, з яким тепер ділить друге-третє місця. Лідирує в цьому квартеті турецький "Фенербахче" (4), а останню строчку посідає ЦСКА, в активі якого після двох турів 1 очко.

У вівторок армійці зіграли внічию з "Фенербахче" (2:2) на своєму полі. Армійці першими пропустили м'яч, коли після невдалої зрізки Олексія Березуцького Алекс головою відправив його до сітки, перекинувши воротаря армійців Мандрикіна.

Потім ЦСКА обрушив шквал атак на ворота суперника і добився свого. Мілош Красіч використовував помилку Еду - голкіпер "Фенербахче" вийшов назустріч армійцю і встиг перешкодити йому завдати удару, але серб наздогнав м'яч біля лицьової лінії і відправив його в порожні ворота .

А всього через чотири хвилини ЦСКА вийшов вперед, причому знов після помилки Еду, який сфолив в штрафній на Вагнері Лаві. Пенальті виконав сам потерпілий, який розвів м'яч і воротаря по різних кутах.

До перемоги армійцям не вистачило буквально п'яти хвилин. Бразильський форвард "Фенербахче" Дейвід пробив здалека низом, м'яч підскочив перед Мандрикіним, і голкіпер ЦСКА не виручив свою команду - 2:2.

"Інтер" здобув перемогу над ПСВ завдяки двом голам Златана Ібрагімовича. Спочатку швед реалізував пенальті, а потім оформив дубль завдяки красивому удару головою. Італійці догравали матч у меншості, після вилучення Крістіана Ківу.

У групі Н обійшлося без сюрпризів. "Арсенал" зумів в кінці поєдинку в Бухаресті зломити опір "Стяуа", забивши на 76-й хвилині переможний гол (відзначився ван Персі). Ця перемога подовжила безпрограшну серію "Арсенала" в єврокубках до 19 зустрічей.

"Севілья" нарешті перервала серію невдалих матчів – у себе на полі андалусці виграли з рахунком 4:2 у празької "Славії".

Після поразки від "Арсенала" у першому турі володар Кубка УЄФА опинився під тиском з боку вболівальників, проте гол Фредеріка Кануте вже на 8-й хвилині зустрічі дозволив господарям справитися з нервами.

Даніел Пуділ швидко зрівняв рахунок, проте Луїс Фабіано відновив перевагу "Севільї", а потім Жюльєн Ескюде і Аруна Коне зняли всі питання про результат зустрічі. Гол Давіда Каліводи в кінцівці матчу вже нічого не вирішував.