Огляд матчів Ліги чемпіонів

Спорт 19 вересня, 2007, 11:30 1323
"Челсі" не зміг подолати опір "Русенборга", а "Ліверпуль" задовольнився нічиєю у Порту.

Головною сенсацією першого ігрового дня Ліги чемпіонів стала нічия лондонського "Челсі" на своєму полі з норвезьким "Русенборгом".

Група В
"Челсі" – "Русенборг" 1:1
"Шальке" – "Валенсія" 0:1

"Сині" домінували протягом більшої частини гри на своєму лондонському стадіоні "Стемфорд брідж", але так і не змогли виграти. Більш того, рахунок в першому таймі відкрив гравець "Русенборга" Мііка Коппінен. На 25-й хвилині він відправив м'яч до воріт Петра Чеха.

На дев'ятій хвилині другого тайму Андрій Шевченко зумів зрівняти рахунок, причому цей гол став 60-м голом українця в єврокубках.

Після цього підопічні Жозе Моурінью багато раз намагалися перетворити нічию на перемогу, але м'яч потрапляв то в штангу, то у воротаря "Русенборга" Ларса Хіршфельда.

Моурінью був розлючений по закінченні матчу: "Я думаю, що проблема була не в них, а в нас. Такі матчі можна вигравати з перевагою в п'ять, шість, сім голів", - сказав він після матчу агентству PA.

В інтерв'ю Франс Прес він сказав, що на грі команди позначилася відсутність Френка Лемпарда і Дідьє Дрогба. При цьому він нічого не сказав про гру Шевченка.

Моурінью є про що турбуватися: на трибунах стадіону зібралося всього лише 24973 глядачів, і одним з них був Роман Абрамович, який, як можна було бачити, був розчарований результатом.

"Валенсія" на виїзді переграла амбітний "Шальке". Єдиний м'яч був забитий в другому таймі лідером іспанської команди Давідом Вілья. Мігель довгою передачею знайшов Вілью, який, вийшовши до воріт Нойєра, випередив голкіпера, прокинув м'яч повз нього, і забив гол.

Група А
"Порту" – "Ліверпуль" 1:1
"Марсель" – "Бешикташ" 2:0

У групі А клуб, який раніше тренував Моурінью, "Порту", приймав "Ліверпуль".

Рахунок вже на дев'ятій хвилині відкрили господарі поля - Лучо Гонсалеса чітко реалізував пенальті. Через дев'ять хвилин Дірк Куйт зумів зрівняти рахунок. Більшу частину другого тайму гостям довелося грати удесятьох після вилучення Джермейна Пеннанта.

Рафі Бенітесу належить багато працювати над помилками, якими рясніла гра "червоних" в першому таймі. Андрій Воронін вийшов на поле за 15 хвилин до закінчення поєдинку, замінивши Фернандо Торреса.

Французький "Марсель" забезпечив собі перемогу над "Бешикташем" лише в кінцівці матчу. Спершу Жюльєн Родрігес виявився найспритнішим при розиграші стандарту, а вже в доданий час остаточний рахунок встановив Джібріль Сіссе.

Група С
"Реал" – "Вердер" 2:1
"Олімпіакос" – "Лаціо" 1:1

Мадридський "Реал" розпочав свій похід в Лізі чемпіонів із домашньої перемоги над бременським "Вердером". Команда Бернда Шустера виграла із рахунком 2:1, завдяки голам Рауля та Ван Ністелроя. У бременців відзначився Саного

В іншій грі групи С "Лаціо" зумів взяти очко у грі з "Олімпіакосом" в Афінах, зігравши внічию 1:1.Це був день футболістів на ім'я Лучано - аргентинський півзахисник Лучано Галлетті вивів "Олимпіакос" вперед на десятій хвилині другого тайму, проте за 13 хвилин до фінального свистка Лучано Дзаурі відновив статус-кво.

Поєдинок проходив при порожніх трибунах - господарі відбували одноматчеву дискваліфікацію за негідну поведінку своїх уболівальників в минулому сезоні.

Група D
"Шахтар" – "Селтік" 2:0
"Мілан" – "Бенфіка" 2:1

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами BBC Russian / Чемпіон / Uefa.com / NEWSru.ua /