Огляд всіх матчів плей-офф раунду Ліги чемпіонів (відео)

Ар'єн Роббен поставив остаточну крапку у матчі з "Цюрихом"© AFP
Спорт 18 серпня, 2011, 09:40 2332
Мюнхенська "Баварія", "Вісла" Краків, "Маккабі" Хайфа, загребське "Динамо" та данське "Оденсе" святкували перемоги у доманшніх матчах.

У середу, 17 серпня, відбулися ще п'ять матчів плей-офф раунду Ліги чемпіонів. У всіх зустрічах дня перемоги здобули господарі.

Так, "Баварія" впевнено перемогла "Цюрих", краківська "Вісла" мінімально обіграла АПОЕЛ, "Маккабі" Хайфа втримав перевагу у матчі з "Генком", загребське "Динамо" розтрощило "Мальме", а "Оденсе" сенсаційно святкувало перемогу над "Вільярреалом".

БАВАРІЯ (Мюнхен, Німеччина) – ЦЮРИХ (Цюрих, Швейцарія) – 2:0

Мюнхенська "Баварія" відмінно дебютувала у цьогорічному розіграшу Ліги чемпіонів, здолавши віце-чемпіона Швейцарії "Цюрих" – 2:0.

На початку гри підопічні Урса Фішера мали єдину, як з'ясувалося згодом, найреальнішу можливість для взяття воріт. Після навісу з флангу Амін Шерміті пробив головою вище воріт.

За кілька хвилин "Баварія" показала гостям майстер-клас, як треба грати головою. В ролі вчителя виступив Бастіан Швайнштайгер, який відправив м'яч у сітку після навісу Ар'єна Роббена зліва.

У другому таймі німці створили багато моментів, але реалізували лиш один. На 72-й хвилині Ар'єн Роббен ефектно пробив з лінії штрафного майданчику.

Маріо Гомес міг довести рахунок до розгромного. Проте після передачі Лама удар Маріо виявився неточним.

Зазначимо, що "Цюрих" завершував гру у меншості - в компенсований час за дві жовті картки був вилучений Матьє Беда.

ДИНАМО ЗАГРЕБ (Загреб, Хорватія) – МАЛЬМЕ (Мальме, Швеція) – 4:1

Єдиний розгромний результат у п'ятьох матчах середи був зафіксований у протистоянні "Динамо" Загреб – "Мальме".

Блискуча гра Самміра, який оформив дубль і виконав результативну передачу, дозволила хорватам знищити шведів у домашньому матчі. Вже на 4-й хвилині Саммір холоднокровно вивів господарів вперед, проте досить скоро "Мальме" відновив рівновагу зусиллями Агона Мехметі.

На початку другого тайму хорвати знову повели в рахунку - відзначився Анте Рукавіна. За кілька хвилин Саммір реалізував пенальті, а на 84-й хвилині він віддав гольовий пас Фатошу Бечираю.

ОДЕНСЕ (Оденсе, Данія) – ВІЛЬЯРРЕАЛ (Вільярреаль, Іспанія) – 1:0

Найбільша сенсація дня трапилася в Оденсе, де однойменний клуб вирвав перемогу у протистоянні з торішнім півфіналістом Ліги Європи іспанським "Вільярреалом".

Переможний гол забив Ганс Генріх Андреасен на 84-й хвилині матчу.

"Вільярреал", для якого цей матч став першим офіційним у новому сезоні, не поспішав йти вперед, подовгу розігруючи м'яч на власній половині поля. Тому перший гострий момент був біля воріт іспанців. Після розіграшу кутового Ганс Генріх Андреасен завдав удар головою, але м'яч пройшов поруч із стійкою.

У другому таймі більш активними були гості. Спочатку Джузеппе Россі вийшов на побачення з воротарем данців, але голкіпер парирував удар італійця. Згодом Нілмар обіграв двох опонентів та ефектно пробив з району 11-метрової позначки, але воротар впорався і з цим ударом.

А наприкінці матчу захисник іспанців Крістіан Сапата невдало обробив м'яч після пасу свого голкіпера, чим і скористався Андреасен. Він майстерно обіграв захисника та вразив ціль.

ВІСЛА (Краків, Польща) – АПОЕЛ (Нікосія, Греція) – 1:0

Польська "Вісла" на рідному стадіоні здобула мінімальну перемогу над кіпрським АПОЕЛом – 1:0. Єдиний гол на 71-й хвилині забив Патрік Малецький.

Втім у першому таймі перевагою володіли кіпріоти, які мають досвід виступів у груповому турнірі Ліги чемпіонів.

Поляки ж грали другим номером і ледве не відкрили рахунок у контратаці. На 22-й хвилині Малецький не влучив у порожні ворота.

На 71-й хвилині матчу Малецький отримав м'яч справа в штрафному майданчику, обіграв захисника й завдав результативного удару у дальній кут.

МАККАБІ ХАЙФА (Хайфа, Ізраїль) – РАСІНГ ГЕНК (Генк, Бельгія) - 2:1

Нарешті"Маккабі" з Хайфи здобув мінімальну перемогу над бельгійським "Генком".

Ізраїльтяни не змусили своїх вболівальників довго чекати на гол. Вже на 8-й хвилині Веаам Амаша отримав довгу передачу з правого флангу, вирвався на побачення з голкіпером Ласло Котелешем і низом вразив лівий від себе кут.

Згодом відзначився Володимир Двалішвілі. Грузин у падінні відправив м'яч у ворота після прострілу Еяла Голаса.

Після цього господарі віддали ініціативу бельгійцями, які зуміли скоротити рахунок, збільшивши свої шанси на загальний успіх. Між іншим, у воротах своїх співвітчизників розписався Ельянів Барда.

Нагадаємо, що матчі-відповіді відбудуться 23-24 серпня.

Огляд перших матчів плей-офф раунду Ліги чемпіонів (відео)

"Шахтар" заробив в єврокубках у сім разів більше за "Динамо"