"Олександрія" відібрала очки у "Динамо" в домашньому матчі чемпіонату України

Гості забили першими, однак не змогли втримати рахунок.

В рамках 12 туру української Прем'єр-ліги відбувся поєдинок "Олександрія" - "Динамо"Матч завершився з рахунком 1:1.

ОЛЕКСАНДРІЯ – ДИНАМО. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перший м'яч у поєдинку на свій рахунок записав Дерліс Гонсалес на 52-й хвилині. Після пасу Сергія Сидорчука та рикошету від захисника суперника парагваєць здорово прийняв м'яч на груди і негайно пробив.

Супернику вдалося зрівняти рахунок на 79-й хвилині після вдалої гри Віталія Пономаря.

Незважаючи на нічию "Динамо" закріпилося на 2 місці в турнірній таблиці з 24 очками в активі. Від лідируючого "Шахтаря" киян відокремлюють 5 балів, проте "гірники" мають матч у запасі. "Олександрія" йде на 4 місці з 20 очками.

У 13 турі "Динамо" в Києві зіграє з "Карпатами", а підопічні Олександра Шарана на виїзді зіграють з "Ворсклою". Таким чином кияни не змогли перемогти у другому матчі поспіль УПЛ.