"Олександрія" перемогла "Оболонь" (відео)

ПФК "Олександрія" - "Оболонь" - 1:0© pfcalexandria.com.ua
Спорт 21 серпня, 2011, 00:28 2183
Тарас Кабанов приніс "Олександрії" важливу перемогу над столичною "Оболонню".

ПФК "Олександрія" здобула першу домашню перемогу у чемпіонаті України, обігравши у матчі сьомого туру столичну "Оболонь" з рахунком 1:0.

Героєм зустрічі став Тарас Кабанов, який забив переможний гол на 73-й хвилині матчу.

Перший тайм пройшов переважно на половині поля "Оболоні". Могли відкривати рахунок Давід Таргамадзе та Андрій Гітченко, але Віталій Рева справився з ударами обох гравців.

У другій половині гри "пивовари" почали діяти більш активно, і навіть вперше потурбували Юрія Паньківа: голкіпер відбив удар Олександра Мандзюка.

Однак біля воріт Реви було більше небезпечних моментів. Двічі класно пробивав Таргамадзе. Перший удар грузина відбив воротар "пивоварів", а після другого м'яч рикошетом від захисника пішов на кутовий.

Нарешті на 73-й хвилині господарі забили гол. Тауфік Салхі навісив на Андрія Гітченка, на удар якого дивом зумів зреагувати Рева. Однак м'яч прийняв Запорожан і прострілив на Кабанова, який вдало підставив ногу.

Єдину можливість зрівняти рахунок на 89-й хвилині мав Ігор Пластун, коли пробивав головою після кутового, але м'яч полетів у руки Паньківу, який обрав правильну позицію.

Таким чином, "Олександрія" здобула другу перемогу в чемпіонаті і принаймні на добу піднялася на 11-ту сходинку в турнірній таблиці. А "Оболонь" продовжує перебувати на останньому місці.

У наступному турі "Олександрія" завітає до Донецька, де протистоятиме місцевому "Металургу", а "Оболонь" відвідає Луцьк, де поміряється силами з "Волинню".