Олена Бондаренко вийшла у третє коло Roland Garros

Олена Бондаренко вийшла у 1/16 фіналу Roland Garros-2010. Катерина Бондаренко завершила виступи.

Українська тенісистка Олена Бондаренко успішно подолала друге коло на турнірі Roland Garros-2010.

У другому колі Олена зустрічалася проти словачки Магдалени Рибарікової і перемогла суперницю з рахунком 6:3, 6:3. У 1/16 фіналу українка зіграє проти грізної сербки Єлени Янкович.

Не обійшлося і без втрат. Катерина Бонларенко поступилася 48-й ракетці світу канадці Александрі Возняк і тепер гратиме лише у парі з сестрою.

Матч тривав 1 годину 7 хвилин. З перших хвилин було помітно очевидні проблеми Каті: вона не набрала потрібних фізичних кондицій і не витримувала тривалих розіграшів. 4:6, 1:6 - далі йде Возняк.

Крім того, 28 травня свій матч другого кола зіграє Олександр Долгополов. Його суперником буде іменитий чилієць Фернандо Гонсалес.