Олена Бондаренко вийшла у третє коло US Open

Олена Бондаренко© AFP
Спорт 2 вересня, 2010, 09:26 1261 1
У 1/32 фіналу US Open Олена Бордаренко вибила зі змагань американку Мелані Одін.

Олена Бондаренко здобула чергову перемогу на Відкритому чемпіонаті США US Open-2010. У матчі другого кола, що проходив на арені імені Луї Армстронга, вона обіграла американку Мелані Одін з рахунком 6:2, 7:5.

Матч проходив за майже повних трибун, які несамовито підтримували свою співвітчизницю. Однак це був не її день - кількість помилок перевищувала всі межі, допустимі для турніру такого рівня.

Олена відразу ж зробила брейк і взяла свою подачу, повела 2:0, але через власні помилки дозволила американці зрівняти рахунок - 2:2. Після цього перевага українки стала тотальною. Одін продовжувала помилятися, Олена намагалася просто тримати м'яч у грі, в результаті перший сет виграла Бондаренко - 6:2.

У другому сеті тенісистки почали грати у швидшому темпі і обмінювалися брейками, але при 5:5 швидка гра Олени і серія помилок Одін призвела до 0:40 і брейку, після чого українка акуратно подала на матч "під нуль" - 7:5.

У третьому колі Олену чекає зустріч з шостої сіяною, діючою чемпіонкою Roland Garros, італійкою Франческою Ск'явоне, яка в матчі другого кола обіграла свою землячку Марію-Єлену Камерін з рахунком 6:2, 6:1.

Зазначимо, що 2 вересня свій матч другого кола зіграє Катерина Бондаренко. Її суперницею буде словачка Домініка Цибулкова.

Білоруська тенісистка знепритомніла під час матчу (відео)