Ольга Харлан взяла призи у Франції

Спорт 9 лютого, 2009, 16:31 349 1
На етапі Гран-прі з фехтування, який проходив у французькому Орлеані, українська шаблістка Ольга Харлан посіла друге місце.

Єдину поразку українській шаблістці Ользі Харлан на турнірі серії Гран-прі в Орлеані змогла завдати олімпійська чемпіонка Афін і Пекіна, другий номер світового заліку Кубка світу цього сезону американка Маріел Загуніс. У фіналі Загуніс перемогла Харлан з рахунком 15:7.

На шляху до успіху Ольга Харлан перемогла у півфіналі росіянку Корміліцину (15:8), у чвертьфіналі найдосвідченішу китаянку Хуе Тан (15:6), раундом раніше китаянку Хьяодонг Чен (15:14), а також Севіл Бунятову з Азербайджану (15:4 ).

Друге місце в Орлеані стало кращим результатом в кар'єрі 18-річної Ольги Харлан в індивідуальних змаганнях. Раніше на етапах Гран-прі Харлан двічі посідала треті місця (у 2006 році в Угорщині, і в 2008 році в Алжирі).

На цьому ж турнірі, в Орлеані, в командних змаганнях українські шаблістки посіли третє місце, вигравши у росіянок. У півфіналі наші дівчата поступились китаянкам, які взяли своєрідний реванш за поразку в олімпійському фіналі. Перемогу у Франції здобули американки.

Нагадаємо, що Ольга Харлан завоювала олімпійське золото Пекіна у командному змаганні шаблісток.

Українські шаблістки - олімпійські чемпіонки!

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / ТСН.ua / К.К.