Ольга Коробка здобула бронзу

Спорт 26 вересня, 2007, 17:30 551
Українка Ольга Коробка виборола бронзову нагороду в останній день світової першості важкоатлетів.

Змаганнями у чоловіків у вазі понад 105 кг у Таїланді в середу завершився чемпіонат світу з важкої атлетики. У цій категорії із результатом 427 кг (195 - ривок + 232 - поштовх) 5-е місце посів українець Артем Удачін

Ще один українець Ігор Шимечко фінішував на 13-му місці із результатом 396 кг (186+210).

Чемпіоном світу став латвієць Вікторс Шербатихс, результат якого 442 кг (202 + 240). Срібло - у росіянина Євгенія Чигішева - 441 кг (201+240), бронза - в катарця Салема - 435 кг (195+240).

Визначилися в середу і володарі нагород у вазі понад 75 кг у жінок. Українка Ольга Коробка виграла бронзову медаль, піднявши у сумі 281 кг (126 кг - ривок + 155 кг - поштовх).

Золото втретє поспіль виграла Янг Мі-Рань з Кореї, результат якої в сумі 319 кг (138 кг + 181 кг). Срібло у китаянки Му Шуаньшуань, що взяла також 319 кг (139 кг + 180 кг). У корейської спортсменки менша вага, і завдяки їй вона виграла золото.

Також відзначимо, що результат китаянки та кореянки - це новий рекорд світу.

Вчора у чоловіків в категорії до 105 кг перемогу здобув Андрій Арамнов з Білорусі – 423 кг, українець Артем Іванов посів 13-е місце. У жінок в категорії до 75 кг перемогла китаянка Цао Лей – 286 кг. Надія Миронюк посіла 11-е місце (225 кг), а інша українка, Тетяна Жукова – 12-е (223 кг).

Таким чином, загалом українські важкоатлети привезли з Таїланду дві бронзові нагороди заслугою Наталії Давидової (категорія до 69 кг) та Ольги Коробки (категорія понад 75 кг).

А домінували на чемпіонаті світу з важкої атлетики китайські спортсмени.

Спорт 27 вересня, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / iPlus / К.К.