Олімпіада-2010. Канада знищила Росію за 40 хвилин

Канада - Росія - 7:3© AFP
Спорт 25 лютого, 2010, 09:33 5983 34
Національна команда Канади здобула перемогу над командою Росії з розгромним рахунком 7:3.

У матчі 1/4 фіналу олімпійського хокейного турніру національна команда Канади здобула перемогу над командою Росії з розромним рахунком 7:3.

Канадці захопили перевагу з перших хвилин зустрічі, забивши три шайби. Відзначилися Райан Гетцлаф, Ден Бойл і Рік Неш. Росії вдалося відіграти одну шайбу завдяки точному кидку Дмитра Калініна, однак у кінцівці першої 20-хвилинки канадці забили четвертий гол - шайбу закинув Бренден Морроу.

У другому період хокеїсти збірної Канади продовжили наступальні дії і довели рахунок до розгрому: п'яту і шосту шайби закинули Корі Перрі і Ші Вебер.

Після цього тренери збірної Росії вирішили змінити Євгенія Набокова. Його місце в воротах російської збірної зайняв Ілля Бризгалов.

Надалі Максим Афіногенов закинув другу шайбу збірної Росії, завершивши сольний прохід влучним кидком. Однак канадці не дозволили росіянам нав'язати боротьбу в матчі, забивши сьому шайбу. Дубль оформив Корі Перрі. Останню шайбу в матчі, проте, закинули росіяни - точний кидок вийшов у Сергія Гончара.

Заключний період обійшовся без закинутих шайб, і зустріч завершилася фантастичною перемогою Канади 7:3.

У півфіналі канадці зіграють зі Словаччиною, яка з рахунком 4:3 перемогла олімпійських чемпіонів Турина шведів.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / А.Р.