"Олімпіакос" присоромив "Манчестер Юнайтед" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

"Олімпіакос" двічі розписався у воротах "Манчестер Юнайтед". / Фото: Reuters

Греки однією ногою у чвертьфіналі, відправивши "Червоним дияволам" два сухих м'ячі.

Грецький "Олімпіакос" переміг англійський "Манчестер Юнайтед" з рахунком 2:0 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

За весь перший тайм команда Девіда Моєса не створила жодного гольового моменту. Греки ж забили на 38-й хвилині: Янніс Маніатіс несильно вдарив з-за меж штрафного, м'яч рикошетом від Алехандро Домінгеса покотився під ліву стійку (ВІДЕО).

На 55-й хвилині сфера вдруге побувала у воротах Девіда де Хеа - відзначився Джоел Кемпбелл (ВІДЕО).

До кінця матчу "Червоні дияволи" нічого не змогли вдіяти з собою, тому закономірні 0:2, і 19 березня манкуніанцям треба рвати і метати, аби не вилетіти з турніру.

Нагадаємо, в іншому матчі вівторка дортмундська "Боруссія" розчавила пітерський "Зеніт" - 4:2.

Олімпіакос - Манчестер Юнайтед - 2:0. Огляд матчу