"Шахтар" переміг у Франції і вийшов на "Динамо"

Гірники вирвали перемогу
Спорт 16 квітня, 2009, 23:41 3491 2
Донецький "Шахтар" переміг "Олімпік" у Марселі. В півфіналі Кубка УЄФА команда Луческу буде грати проти "Динамо".

КУБОК УЄФА. 1/4 фіналу. Матч-відповідь

21:45 Марсель. "Велодром"
Арбітр: Мануель Мехуто Гонсалес; асистенти: Хуан Юсте Хіменес, Фермін Мартінес Ібаньєс (всі - Іспанія)

ОЛІМПІК 1 - 2 ШАХТАР

Олімпік: 30.Манданда, 2.Чівеллі, 3.Тайво, 5.Хілтон, 7.Шейру, 11.Ньянг, 12.Каборе, 14.Коне, 19.Цана (к), 20.Бен-арфа, 28.Вальбуена
Запасні: 1.Ріу, 8.Мірс, 10.Зенден, 15.Зубар, 17.Самасса, 23.М'бамі, 37.Д' Юліво
Головний тренер: Ерік Геретс

Шахтар: 30.Пятов, 3.Хюбшман, 4.Дуляй, 5.Кучер, 7.Фернандіньо, 8.Жадсон, 11.Ілсіньо, 17.Адріано, 26.Рац, 27.Чигринський, 33.Срна (к)
Запасні: 12.Худжамов, 13.Шевчук, 18.Левандовські, 19.Гай, 21.Гладкий, 22.Вілліан, 36.Чижов

В дужках показники першого тайму

ДОНЕЦЬКИЙ ШАХТАР ВИЙШОВ У ПІВФІНАЛ КУБКА УЄФА, ДЕ ЗІГРАЄ ПРОТИ КИЇВСЬКОГО ДИНАМО

90+3 хв: ГООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!

Луїс Адріано вийшов віч-на-віч з Манданда і ударом поміж ніг голкіперу приніс перемогу гірникам

90+1 хв: кутовий зліва у французів. Подача на лінію воротарського. Пятов помилився на виході, але Бен-арфа не влучив в пусті ворота
84 хв: грубо зіграв проти Срни Ньянг. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Мамаду Ньянг
78 хв: після навісної передачі зліва м'яч від рук Пятова влітає у ворота. Та арбітр цілком справедливо фіксує порушення правил у форварда "Олімпіка", який штовхав Пятова руками
75 хв: заміна у складі гірників: замість Фернандіньо вийшов Луїс Адріано
73 хв: могутній постріл Бен-арфа. Вище воріт
72 хв: контратака гірників 3 в 2. Вілліан запізно отримав м'яч від Адріано і не зміг влучно пробити
70 хв: Вілліан против після свистка. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Вілліан
69 хв: Шейру грубо зіграв проти Хюбшмана. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Бенуа Шейру

Господарі зменшили оберти і гра перейшла в спокійне русло. Нагадаю, що для загальної перемоги "Олімпіку" необхідно забити ще тричі

66 хв: заміна у складі "Олімпіка": замість Матьє Вальбуена вийшов Мамаду Самасса
57 хв: ще одна "пушка" у напрямку воріт Пятова і м'яч від захисника покинув межі поля. Кутовий
56 хв: з 20-ти метрів наносить удар Шейру. М'яч летить над дев'яткою
55 хв: Луческу проводить заміну: замість Ілсіньо вийшов Вілліан
54 хв: Луїс Адріано в центрі поля грубо збив французького півзахисника. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Луїс Адріано
52 хв: постріл з правого флангу і залишений без нагляду Шейру в падінні пробиває в пустий дальній кут. М'яч проходить поруч зі стійкою
50 хв: Каборе навішує з правого флангу і невисокий Коне пробиває головою. Поруч зі штангою. Цікаво, а де були захисники?!
49 хв: Жадсон пробиває з гострого кута. Неточно. незрозуміле рішення бразильця
46 хв: у складі господарів поля заміна: замість Тайво вийшов Бодевейн Зенден
46 хв: команди розпочали другий тайм

Статистика після 1-го тайму

Удари (всього): 15 - 2
Удари в площину воріт: 2 - 2
Фоли: 7 - 7
Кутові: 1 - 1
Володіння м'ячем: 62% - 38%

45+4 хв: ПЕРЕРВА
45+2 хв: Тайво у боротьбі з захисником отримав травму. В атаці був "Олімпік". Гірники відібрали м'яч і побігли у свою атаку. Трибуни зустріли це свистом

А все було вірно. Арбітр гру не зупиняв, а коли м'яч був у французів, вони не вибивали сферу в аут

45+1 хв: Дуляй, який кілька хвилин тому отримав пошкодження, покинув поле. Замість серба вийшов Олексій Гай
45 хв: Фернандіньо дальньою передачею закинув м'яч ан Адріано, але голкіпер знову вчасно вийшов з воріт і випередив бразильця "Шахтаря"
45 хв: арбітр компенсував три хвилини у першому таймі
42 хв: Каборе навісив справа. Бен-арфа б'є головою, Пятов відбиває і Бен-арфа повторним ударом, але вже ногою, зрівнює рахунок - 1:1

41 хв: Дуляй повернувся на поле
40 хв: Дуляя виносять на ношах з поля. Серб невдало приземлився на ногу
39 хв: Фернандіньо виводить Адріано віч-на-віч з Манданда, аде голкіпер читає епізод і, вчасно вибігши з воріт, вибиває м'яч з-під ноги форварда
37 хв: Ілсіньо завалив Вальбуена на лівому фланзі. Штрафний французи розіграли бездарно
32 хв: дуже небезпечний штрафний розіграли гравці "Олімпіка". Тайво не влучив головою у ворота після навісу справа

30 хв: ГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!
Фернандіньооооооооооооо

Фернандіньо отримав м'яч у штрафному майданчику, дійшов до лицьової і пробив з гострого кута над плечем Манданда

27 хв: навіс зліва. Коне замість удару скидував на Ньянга, але форвард не дістав м'яч
26 хв: Дуляй сфолив на Вальбуена. До воріт метрів 30. Б'є Тайво. Дуже сильно, але неточно
25 хв: навіс з правого флангу. Пятов вибиває кулаком. Точно на ногу Шейру, але донецькі захисники завадили пробити форварду
22 хв: Срна подав зі штрафного справа. Манданда вибив м'яч в поле
21 хв: Лорік Цана грубо збив Дуляя, який виходив з штрафного гірників. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Лорік Цана

За третину першого тайму фрацузи нанесли 5 ударів, з яких 0 у площину воріт. А єдиний удар гірників йшов в ворота, але врятував Манданда

15 хв: Шейру вдруге пальнув у напрямку воріт Пятова. Дуже неточно
13 хв: тепер уже нігерієць Тайво вистрілив неробочою правою. Таким же корявим вийшов і удар
12 хв: Бенуа Шейру обіграв Ілсіньо і пробив з 25 метрів. Вище воріт
11 хв: дальній вистріл Вальбуена. Дуже неточно
10 хв: Срна подає і Кучер б'є головою. Манданда рятує ворота
10 хв: Адріано справа прострілив і влучив у Хілтона. Кутовий
5 хв: кутовий біля воріт Пятова. Після подачі з правого флангу пробивав Вальбуена. Набагато вище воріт

З перших хвилин перевагою заволоділи господарі

1 хв: гірники з центру поля розпочали гру

Хвилиною мовчання в пам'ять про екс-гравця "Олімпіка"

Команди вийшли на поле стадіону "Велодром". За попередньою інформацією на матчі присутні близько 50 тисяч глядачів

Суперником переможця цієї пари у півфіналі Кубка УЄФА буде київське "Динамо".