"Олімпік" у меншості впевнено обіграв "Говерлу" у чемпіонаті України

"Говерла" не змогла нічого протиставити "Олімпіку".© vk.com/fcgoverla1925
Команда Романа Санжара спокійно взяла 3 очки в Ужгороді.

Матч 20 туру чемпіонату України в Ужгороді завершився неочікувано впевненою перемогою гостей.

"ГОВЕРЛА" - "ОЛІМПІК". СТАТИСТИКА МАТЧУ

Вже на 6-й хвилині Віталій Гошкодеря забив за "Олімпік" перший гол у ворота "Говерли", і хоча на 30-й хвилині донеччани втратили через червону картку Володимира Танчика, проте у підсумку не лише зберегли перевагу, але й збільшили її. На 48-й хвилині остаточний рахунок 0:2 встановив Моха Рхарсалла.

У "Говерли" залишилося 16 очок і команда В'ячеслава Грозного перебуває на 10 сходинці. "Олімпік" набрав 20 пунктів і йде на 9 позиції.

Нагадаємо, "Олімпік" у попередньому матчі переміг київське "Динамо", проте зустрічі носила товариський статус.

Говерла - Олімпік - 0:2. Наша пісня гарна й нова - про букмекерів знову

Спорт 3 квітня, 23:54
Чемпіонат України 2015/2016. 20 тур. Говерла - Олімпік - 0:2. Експерти аналізують суперечливі моменти матчу та можливість нечесної гри.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / М.П.