Огляд всіх матчів другого туру Ліги чемпіонів

Онлайн другого туру
Спорт 28 вересня, 2011, 23:47 2787
Додати до обраного
Завершено другий тур групового турніру Ліги чемпіонів. Пропонуємо огляд матчів туру.

28 вересня на футбольних полях Європи прогриміли лігочемпіонівські баталії. У другий ігровий день другого туру відбулися матчі у групах E, F, G, H.

Зокрема, у Донецьку "Шахтар" не зміг обіграти чемпіона Кіпру АПОЕЛ.

У іншому матчі групи G "Зеніт" впевнено переміг "Порту" з рахунком 3:1. Росіяни, пропустивши у дебюті зустрічі, тричі розписалися у воротах "драконів" у другому таймі. Щоправда весь другий тайм португальці грали у меншості.

Після двох турів "Шахтар" є аутсайдером групи, а АПОЕЛ сенсаційно очолює квартет.

У групі Е "Челсі" на останніх хвилинах втратив перемогу над "Валенсією". А "Байєр" без проблем обіграв бельгійський "Генк".

В квартеті F лондонський "Арсенал" з мінімальним рахунком обіграв греків. А марсельський "Олімпік" дещо несподівано розгромив удома дортмундську "Боруссію".

Нарешті у групі H прогнозовано перемогли фаворити. "Барселона" дала урок футболу футболістам БАТЕ, а "Мілан" забив два сухих м'ячі у ворота чеської "Вікторії".

Огляд другого туру у групах A, B, C, D дивіться тут.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Груповий турнір

28 ВЕРЕСНЯ
Група Е
Рефері: Нікола Ріццолі (Італія) – Стадіон: "Месталья", Валенсія. 33000 глядачів
21:45 Валенсія "Валенсія" (Іспанія) Челсі Лондон "Челсі" (Англія) 1:1

Валенсія: 1. Дієго Алвеш, 4. Рамі, 18. Руіс, 23. Мігел, 6. Албелда, 10. Банега (7. Жонас, 73), 16. Каналес, 17. Альба, 19. Пабло Ернандес (8. Фегулі, 73), 22. Матьє (14. П'ятті, 59), 9. Сольдадо
Запасні: 13. Гуайта, 2. Бруно Салтор, 3. Мадуро,  21. Парехо

Челсі: 1. Чех, 4. Давид Луїс, 17. Босінгва, 26. Террі, 3. Ешлі Коул, 12. Мікел, 15. Малуда, 7. Рамірес (16. Рауль Мейрелеш, 66), 8. Лемпард (21. Калу, 83), 10. Мата, 9. Торрес (39. Анелька, 72)
Запасні: 22. Тернбулл, 2. Іванович, 6. Ромеу, 11. Дрогба

0:1 Френк Лемрард, 56 (Флоран Малуда)
1:1 Роберто Солдадо, 87 - пенальті

Попередження: Віктор Руіс, 13; Давид Албелда, 47; Саломон Калу, 86; Флоран Малуда, 90; Хуан Мата, 90; Ешлі Коул, 90

Рефері: Алан Келлі (Ірландія) – Стадіон: "БайАрена", Леверкузен. 26000 глядачів
21:45 Байєр Леверкузен "Байєр" (Німеччина) Генк "Генк" (Бельгія) 2:0

Байєр: 23. Лено, 21. Топрак, 24. Кадлець (Баллак, 80), 27. Кастро, 3. Райнартц, 6. Рольфес, 8. Бендер, 18. Сем, 10. Аугусто (14. Баліч, 65), 9. Шюррле, 11. Кісслінг (19. Дердійок, 90)
Запасні: 22. Єллделл, 2. Швааб, 5. Фрідріх, 13. 38. Белларабі

Генк: 26. Котелеш, 6. Хуберт (27. Нванганга, 78), 16. Нгконгка, 17. Сімаєс, 20. Надсон (7. Хіланд, 69), 8. Тежер, 14. де Брюйне, 19. Буффель, 33. Пуділ, 9. Воссен (18. Барда, 46), 31. Огунжимі
Запасні: 1. Сандомірскі, 2. Масуеро, 21. Ндабашинзе, 35. Лімбомбе

1:0 Ларс Бендер, 30 (Штефан Кісслінг)
2:0 Міхаель Баллак, 90

Попередження: Жозе Надсон, 23; Даніель Пуділ, 39; Міхал Кадлець, 50; Омер Топрак, 87

Група F
Рефері: Карлос Веласко Карбальо (Іспанія) – Стадіон: "Арсенал", Лондон. 59000 глядачів
21:45 Арсенал Лондон "Арсенал" (Англія) Олімпіакос Пірей "Олімпіакос" (Греція) 2:1

Арсенал: 13. Щесни, 3. Санья, 11. Андре Сантос, 4. Мертезакер, 8. Артета, 17. Сонг, 35. Фрімпонг, 7. Росіцкі, 23. Аршавін (28. Гіббс, 83), 15. Окслейд-Чемберлен (16. Ремсі, 67), 29. Шамах (10. ван Персі, 71)
Запасні: 21. Фаб'янскі, 25. Дженкінсон, 55. Коклен, 9. Пак Чу Йон

Олімпіакос: 17. Костанцо, 4. Мелльберг, 20. Олебас, 23. Маркано, 35. Торосідіс, 7. Ібагаса, 8. Фейса, 14. Міральяс (93. Абдун, 75), 19. Фустер (9. Пантеліч 79), 31. Орбаїс (3. Модесто, 75), 10. Джеббур
Запасні: 42. Медьєрі, 21. Пападопулос, 92. Потурідіс, 77. Макун

1:0 Алекс Окслейд-Чемберлен, 8 (Александер Сонг)
2:0 Андре Сантос, 20
2:1 Давід Фустер Торріхос, 27
(Аріель Ібагаса)

Попередження: Томаш Росіцкі, 34; Хосе Олебас, 49; Давід Фустер Торріхос, 70; Мікель Артета, 77; Рафік Джеббур, 84

Рефері: Йонас Ерікссон (Швеція) – Стадіон: "Велодром", Марсель. 26142 глядачів
21:45 Олімпік Марсель "Олімпік" (Марсель, Франція) Боруссія Дортмунд "Боруссія" (Німеччина) 3:0

Олімпік: 30. Манданда, 2. Аспілікуета, 3. Н'Кулу, 21. Діавара, 4. Діарра, 8. Лучо (19. Амальфітано, 73), 12. Каборе, 28. Вальбуена, 11. Ремі (23. Джордан Айю, 71), 15. Морель, 20. Андре Айю (26. Сабо, 89)
Запасні: 1. Брачільяно, 25. Омрані, 29. Гаді

Боруссія: 1. Вайденфеллер, 15. Хуммельс, 29. Шмельцер, 4. Суботіч, 5. Кель, 11. Гьотце, 22. Свен Бендер, 23. Кагава (16. Блащіковскі, 63), 26. Піщек, 9. Левандовскі (18. Барріос, 72), 19. Гросскройц (14. Перішич, 63)
Запасні: 20. Ланжерак, 27. Феліпе Сантана, 8. да Сілва, 21. Гюндоган

1:0 Андре Айю, 20 (Люк Ремі)
2:0 Люк Ремі, 62
3:0 Андре Айю, 69 - пенальті

Попередження: Матс Хуммельс, 58; Жеремі Морель, 60; Джордан Айю, 79

Вилучення: Джордан Айю, 90

Група G
Рефері: Говард Уебб (Англія) – Стадіон: "Петровський", Санкт-Петербург. 21800 глядачів
19:00 Зеніт Санкт-Петербург "Зеніт" (Росія) Порту "Порту" (Португалія) 3:1

Зеніт: 16. Малафєєв, 2. Анюков, 4. Крішито, 6. Ломбартс, 14. Губочан, 15. Широков, 18. Зирянов, 20. Файзулін, 27. Денісов, 10. Данні, 11. Кержаков (9. Бухаров, 90)
Запасні:
30. Жевнов, 24. Лукович, 17. Розіна, 23. Хуcті, 57. Іонов, 8. Лазович

Порту: 1. Елтон, 5. Перейра, 13. Фусіле, 14. Роланду, 30. Отаменді, 7. Беллускі (35. Дефур, 72), 8. Моутінью, 19. Джеймс Родрігес (23. Соуза, 46), 25. Фернандо, 11. Клебер (17. Сільвестр Варела, 33), 12. Халк
Запасні:
31. Рафаел Бракалі, 4. Майкон, 10. Крістіан Родрігес, 20. Кампуш

0:1 Джеймс Родрігес, 10
1:1 Роман Широков, 20
2:1 Роман Широков, 63
3:1 Данні, 72

Попередження: Губочан, 61 - Фусіле, 25; Отаменді, 62; Беллускі, 69

Вилучення: Фусіле, 45+2

Рефері: Роберт Шергенхофер (Австрія) – "Донбас Арена", Донецьк. 47 014 глядачів
21:45 Шахтар Донецьк "Шахтар" (Україна) АПОЕЛ Нікосія АПОЕЛ (Кіпр) 1:1
---
ОГЛЯД МАТЧУ ТУТ
---
Група H
Рефері: Мануель Грефе (Німеччина) – Стадіон: "Динамо", Мінськ. 5130 глядачів
21:45 БАТЕ Борисов БАТЕ (Білорусь) Барселона "Барселона" (Іспанія) 0:5

БАТЕ: 30. Гутор, 18. Бордачьов, 21. Філіпенко, 22. Сіміч, 25. Бага, 8. Володько, 10. Брессан (26. Курлович, 82), 23. Олехнович, 77. Рудік (19. Алексіян, 60), 7. Концевой, 99. Кежман (15. Скавиш, 57)
Запасні: 35. Чесновський, 14. Радьков, 2. Ліхтарович, 11. Гордейчук

Барселона: 1. Вальдес, 5. Пуйоль, 22. Абідаль (21. Адріано Коррея, 61), 2. Даніел Алвес, 11. Алькантара, 14. Маскерано, 15. Кейта, 6. Хаві (4. Фабрегас, 59), 10. Мессі, 17. Педро (19. Максвелл, 69), 7. Вілья
Запасні: 13. Пінто, 3. Піке, 16. Бускетс, 24. Фонтас

0:1 Олександр Володько, 19 - автогол
0:2 Педро Родрігес, 22 (Давид Вілья)
0:3 Ліонель Мессі, 38 (Даніель Алвес)
0:4 Ліонель Мессі, 56 (Даніель Алвес)
0:5 Давид Вілья, 90 (Максвелл)

Попередження: Даніель Алвес, 77; Марко Сіміч, 81

Рефері: Флоріан Майєр (Німеччина) – Стадіон: "Сан-Сіро", Мілан. 74000 глядачів
21:45 Мілан "Мілан" (Італія) Вікторія Пльзень "Вікторія" (Чехія) 2:0

Милін: 32. Абб'яті, 77. Антоніні (2. Тайво, 78), 13. Неста, 33. Тьяго Сілва, 4. ван Боммель, 10. Зеєдорф (18. Аквілані, 71), 20. Абате (52. Де Шильо, 88), 22. Ночеріно, 28. Емануельсон, 11. Ібрагімович, 99. Кассано
Запасні: 1. Амелія, 25. Бонера, 76. Єпес, 56. Ганц

Вікторія: 24. Чех, 8. Лімберскі, 28. Чишовскі, 10. Хорват, 11. Петржела, 18. Бістронь, 20. Ірачек, 26. Коларж (16. Даріда, 90), 27. Райторал, 6. Піларж (9. Філло, 76), 23. Бакош (5. Дюріш, 68)
Запасні: 33. Павлік, 14. Ржезнік, 15. Шевінскі, 7. Трапп

1:0 Златан Ібрагімович, 53 - пенальті
2:0 Антоніо Кассано, 68 (Златан Ібрагімович)

Попередження: Маріан Чишовскі, 25; Мілан Петржела, 43; Павел Хорват, 45; Марек Чех, 54

Дивіться також:

Турнірні таблиці Ліги чемпіонів

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги чемпіонів

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги Європи

Календар/результати і розклад відеотрансляцій чемпіонату України

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / А.Р.
Побачили помилку - контрол+ентер
Спорт 28 вересня, 2011, 23:47 2787
Додати до обраного
Всього коментарів: 0
Вибір редакції