Оновлений рекорд Іспанії, потужний початок Уругваю та перервана суперсерія Ірану - неймовірні досягнення ЧС-2018

Оновлений рекорд Іспанії, потужний початок Уругваю та перервана суперсерія Ірану - неймовірні досягнення ЧС-2018

Фото: Reuters

Команди вже встигли дещо створити на Мундіалі.

14 червня в Росії розпочався ЧС-2018 з футболу.

Поки одні лише починають грати, як то Аргентина, інші вже встановлюють різноманітні рекорди та антирекорди.

Збірна Іспанії, здобувши перемогу та нічию у стартових турах світової першості, оновила рекорд по матчах без поразок. "Фурія роха" не програє суперникам вже протягом 22 поєдинків.

Останній раз підопічні Фернандо Йєрро пішли з поля переможеними у 1/4 фіналу Євро-2016, коли поступилися Італії з рахунком 0:2.

Збірній Уругваю також є що сказати на цьому Мундіалі. Вперше за 68 років "синьо-білі" виграли два стартові матчі на Чемпіонатах світу. Перемігши у першому турі Єгипет (1:0), Уругвай перервав серію з 6 Мундіалей, на яких вони не зуміли вдало стартувати.

Фото: Reuters

Останній раз вони вигравали дебютний поєдинок на ЧС ще у 1970 році. Що стосується двох поспіль перемог, то востаннє це було ще у далекому 1954 році.

Цікаво, що окреме досягнення підкорилося нападнику збірної Уругваю - Луїсу Суаресу. Переможний гол у ворота Саудівської Аравії форвард забив у 100 матчі за національну команду.

Фото: Reuters

Усього на його рахунку 52 забиті голи.

Поразка від збірної Іспанії перервала вражаючу серію Ірану. Більше трьох років іранська команда не програвала у офіційних зустрічах. До цієї гри вони провели 23 зустрічі, у яких не зазнали жодної невдачі.

Фото: Reuters

Цей показник Ірану є сьомим в історії міжнародного футболу.

Цікавий антирекорд "підкорився" й збірній Австралії, яка пропускає у кожному поєдинку на Чемпіонатах світу, починаючи з 1974 року.

_______________________________

Нагадаємо,  9 країн, серед яких Україна, Австралія, Фінляндія, Японія, Данія, Ісландія, Велика Британія, Польща, Швеція, ​оголосили дипломатичний бойкот Чемпіонату світу в Росії. Причинами для цього стало вторгнення РФ до України та Сирії, отруєння у Британії російського екс-розвідника Сергія Скрипаля, голодування українських політв’язнів, у тому числі режисера Олега Сенцова, та систематичне порушення прав людини в Російській Федерації.

Безстрокове голодування Сенцов оголосив 14 травня 2018 року. Його головна вимога - звільнення понад 60 українських політв'язнів, які перебувають за ґратами у Росії. Цю вимогу режисера підтримав Держдеп США, ЄС, парламент Канади і т. д.  

2015 року російський суд незаконно засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Акції на підтримку режисера відбулися у всьому світі, у тому числі в Росії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація