Оренбурзький бар'єр для "Сокола"

Спорт 30 листопада, 2007, 13:14 297
Після надскладної перемоги над аутсайдером "Газпромом", київський "Сокіл" у другому матчі в Броварах взагалі програв оренбурзькому клубу.

Сеуканд
УНІАН
Головний тренер "Сокола" Олександр Сеуканд та гравці київського клубу.
У першому з двох матчів вищої ліги хокейного чемпіонату Росії, що відбувся у Броварах, оренбурзький "Газпром" тільки налякав хокеїстів київського "Сокола".

Як холодний душ для підопічних Олександра Сеуканда були дві пропущені шайби в першому періоді. Відставання від гостей примусило киян активізуватися у другій двадцятихвилинці, в якій відзначився Олександр Матвійчук.

А наздогнати і перегнати "Газпром" господарі змогли лише в завершальному періоді завдяки шайбам Олега Благого і Сергія Сьоміна

Але у четвер вже нічого не врятувало киян від поразки - "Сокіл" з рахунком 1:3 програв "Газпрому-ОГУ". Єдину шайбу в складі "Сокола" закинув Дмитро Цируль, який відкрив рахунок в цій грі.

Київська команда опустилась на сьому строчку турнірної таблиці.

Тим часом, в четвер стало відомо, що у київського "Сокола", який лише в цьому сезоні отримав належне фінансування, що дозволило йому грати у вищій лізі чемпіонату Росії, незабаром можуть виникнути знову труднощі.

За інформацією з достовірних джерел, від фінансування клубу відмовляється їх головний спонсор – компанія ІСД.

Також не збирається продовжувати вибивати гроші для клубу і нинішній президент ФХУ Анатолій Бревзін, котрий незабаром залишить посаду головного податківця України.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / Наш спорт / К.К.