Осака-2007: день четвертий

Спорт 28 серпня, 2007, 20:29 272
Змагання у стрибках в довжину закінчилися повним тріумфом росіянок, які окупували весь п’єдестал пошани.

Завершилася вечірня сесія четвертого дня чемпіонату світу з легкої атлетики в Осаці.

Як і прогнозувалося, українка Вікторія Рибалко, яка змогла пробитися у фінал змагань зі стрибків у довжину, залишилася в них лише статистом. У першому своєму стрибку Вікторія приземлилася на відмітці 4,87 метри, в другому на 6,45, а в третьому зробила заступ.

В результаті після трьох спроб Рибалко залишилася на 11-м місці, і не змогла пробитися в число 8-ми найсильніших, які мали право ще на три спроби.

Росіянки
Стрибки у довжину в Осаці перетворилися на відкриту першість Росії.
А ось російські спортсменки в секторі для стрибків у довжинуу показали себе у всій красі, окупувавши весь п'єдестал. Тетяна Лебедєва (7,03 м), Людмила Колчанова (6,92 м) і Тетяна Котова (6,90 м) стали володарями золотої, срібної і бронзової медалей.

У бігу на 400 метрів з бар'єрами Тетяна Терещук-Антипова показала свій кращий результат сезону - 54,38 секунди, проте цього не вистачило, щоб пробитися в число 8-ми фіналісток, які розіграють медалі. Її час виявився 9-м.

А ще вранці українка Наталія Золотухіна виступила дуже слабо у метанні молота, показавши результат 61,77 м, який не дозволив їй подолати кваліфікацію.

Кенійці
Кенійське шоу в Японії
У стрибках з жердиною, як і очікувалося, перемогу здобула росіянка Олена Ісінбаєва (4,80 м). Срібло – у чешки Бадюрової, бронза – у Феофанової з Росії.

Естонець Герд Кантер переміг у метанні диска – 68,94 м. Він випередив Роберта Хартінга (Німеччина) та Рютгера Сміта (Нідерланди).

Кенійське тріо розподілило між собою медалі на дистанції 3000 м з перешкодами. Переміг Брімін Кіпроп Кіпруто (8:13,82).

Ще одне золото принесла Кенії Джанет Джепкосгєй в бігу на 800 метрів у жінок (1:56.04 хв.). На другому місці марокканка Бенхассі, на третьому – Майте Мартінес з Іспанії. Легендарна Марія Мутола з Мозамбіку зішла з дистанції за кілька метрів до фінішу.

В бігу на 400 метрів з бар'єрами з найкращим результатом сезону у світі - 47,61 сек. - першим фінішував американець Керрон Клемент. Срібло здобув Фелікс Санчес з Домініканської республіки, бронзу – польський спортсмен Марек Плавго.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами СПОРТ.com.ua / К.К.