Осака-2007: день п’ятий

Спорт 29 серпня, 2007, 16:56 272
Українські метальниці диска посіли 6-е та 8-е місця у фіналі, а Ольга Саладуха кваліфікувалася до фіналу у потрійному стрибку.

Дональд Томас
Чемпіон світу-2007 зі стрибків у висоту - Дональд Томас з Багам.
В середу на чемпіонаті світу з легкої атлетики в японській Осаці були розіграні п’ять комплектів медалей.

Знову, як і на минулому чемпіонаті в Хельсінкі, чемпіоном у стрибках в висоту став спортсмен, від якого цього не очікували. Нагадаємо, що у 2005 році перемогу здобув українець Юрій Кримаренко. Цього ж разу переміг представник Багам Дональд Томас

Такий саме результат, як і переможець – 2,35 м – показали срібний та бронзовий призери – росіянин Ярослав Рибаков та кіпріот Кіріакос Іоанну. Головний фаворит змагань швед Стефан Хольм залишився четвертим.

Франка Дітцш
39-річна Франка Дітцш захистила титул чемпіонки світу з метання диска.
У фіналі змагань з метання диска виступали дві українки. Олена Антонова з результатом 62,41 м посіла шосте місце, а Наталя Фокіна-Семенова (61,17 м) опинилася на восьмому місці.

Перемогла титулована німкеня Франка Дітцш з результатом 66,61 м. Срібло дісталось росіянці Піщальниковій, бронза – кубинці Барріос.

Біг на 400 м виграла англійка Крістін Охуругу – 49,61 сек., випередивши співвітчизницю Ніколу Сендерс та Новлен Уїльямс з Ямайки.

В бігу на 1500 м перемогу святкував Бернард Лагат, кенієць, який зараз представляє США. Його результат – 3:34.77. Другим фінішував Рашид Рамзі (Бахрейн), третім – Шедрак Кебет Корір (Кенія).

Соті долі секунди вирішили долю фіналу бігу на 100 метрів з бар’єрами серед жінок. Американка Мішель Перрі лише на 0,03 сек. випередила канадійку Перліту Фелісьєн і на 0,04 сек. Делорін Енніс-Ландон з Ямайки.

Українка Ольга Саладуха успішно подолала кваліфікацію у потрійному стрибку – 14,43 м, і тепер виступатиме у фіналі. Олена Чебану (23,21 сек.) та Ірина Штангеєва (23,17 сек.) вибули в чвертьфіналі бігу на 200 метрів.