Осака-2007: день третій

Спорт 27 серпня, 2007, 17:11 297
Лише фотофініш виявив переможицю фінального забігу на 100 м серед жінок на чемпіонаті світу з легкої атлетики.

Біг 1500 м
Півфінальний забіг на 1500 м... без Івана Гешка...
Третій день чемпіонату світу з легкої атлетики подарував глядачам кілька незабутніх миттєвостей.

Першими медалі розіграли метальники молота. Пославши в останній спробі снаряд на 83 м 63 см, перемогу здобув білорус Іван Тіхон. Срібло дісталось словенцю Козмусу, а бронза – словаку Харфрайтагу.

Російські спортсменки Катерина Волкова і Тетяна Петрова посіли два перші місця в бігу на 3000 метрів з перешкодами. Варто відзначити, що ці медалі стали першими для збірної Росії на світовій першості. Волкова показала результат 9:06.57, а Петрова – 9:09.19. Росіянки набагато випередили конкуренток, найближчою з яких стала кенійка Юніс Джепкорір.

Нельсон Евора
Чемпіон світу у потрійному стрибку Нельсон Евора
У потрійному стрибку перемогу святкував португалець Нельсон Евора, який стрибнув на 17,74 м. Срібло – у бразильця Грегоріо, бронза – у американця Девіса.

Фінал бігу на 10000 м став тріумфом марокканців, які посіли перші два місця. Чемпіоном світу став Бененіса Бекеле (27:05.90), срібло завоював Сілеші Сіхіне. Третім фінішував кенієць Мататі. Зазначимо, що Бекеле вже втретє поспіль виграє титул чемпіону світу.

Останніми розіграли медалі спринтерки. Фінал вийшов на славу. Кілька хвилин після закінчення забігу судді ніяк не могли визначити, хто ж таки став переможцем. Нарешті перевагу віддали Вероніці Кемпбел з Ямайки -11,01 сек.

Такий саме результат показала й американка Лоурен Вільямс, але їй віддали лише друге місце. Третьою стала Кармеліта Джетер, яка поступилася першим двом лише 0,01 сек. Такого рівного фіналу вже давно не було на змаганнях найвищого рангу!

Фініш
Драматичний фініш фінального забігу на 100 метрів серед жінок.
Що стосується виступів українців в понеділок, слід відзначити наших дискоболок - Наталю Семенову (61,33 м) та Олену Антонову (60,90 м), які вийшли у фінальні змагання за результатами кваліфікації.

Аналогічного успіху добилася Вікторія Рибалко (6,77 м) у стрибках в довжину. У наступне коло змагань вийшла і Тетяна Терещук-Антипова в бігу на 400 м з бар'єрами (54,74 сек.).

А ось фінал змагань зі стрибків у висоту серед чоловіків пройде без українців. Ні Юрію Кримаренку, ні Дмитру Дем'янюку не підкорився кваліфікаційний норматив - висота 2,29 м.

Вибули також з подальшої боротьби Євгенія Снігур (100 м з бар'єрами) – 13,01 сек., Олександра Стаднюк (стрибки у довжину) – 6,47 м, Катерина Карсак (метання диска) – 59,46 м, Анастасія Рабченюк (400 м з бар'єрами) – 57,31 сек.