Осака-2007: день восьмий

Спорт 1 вересня, 2007, 22:59 250
Українські послідовники Сергія Бубки не здобули лаврів на чемпіонаті світу в Осаці.

Роман Шебрле
Роман Шебрле: мить перемоги...
У восьмий день змагань на чемпіонаті світу з легкої атлетики були розіграні шість комплектів нагород.

Завершили дводенний марафон багатоборці. Не змогли закінчити змагання американці Паппас та Клей, які вважалися одними з головних фаворитів. За їх відсутності перемогу здобув чеський атлет Роман Шебрле.

Відстаючи від Моріса Сміта з Ямайки більш ніж на 200 очок після 8-го виду десятиборства, він метнув спис за 71 метр, у той час, як його головний конкурент – лише на 53 м. Цей вид і вирішив долю золота. Захопивши лідерство у загальній класифікації, в бігу на 1500 м чех контролював хід забігу і не дозволив Сміту випередити себе. Бронза – у казаха Карпова.

Бред Уолкер
Американець Бред Уолкер переміг у змаганнях стрибків із жердиною.
Ходьбу на 50 км виграв австралієць Натан Дікс (3:43:53), випередивши француза Дініза та італійця Швацера.

Жіночу та чоловічу естафети 4х100 метрів виграли американці. Срібло здобули квартети з Ямайки, бронзу – Бельгія (жінки) та Великобританія (чоловіки).

У бігу на 5000 метрів перемога дісталася Месерет Дефар з Ефіопії (14:57.91), друге та третє місця посіли кенійки Черуйот та Чероно.

У фіналі стрибків із жердиною виступали двоє українців. На жаль, вони замкнули підсумкову таблицю, посівши 11-е (Максим Мазурик – 5,76 м) та 12-е (Денис Юрченко -5,66 м) місця. Золото їде до Америки заслугою Бреда Уолкера (5,86 м), срібло – у француза Месніла, бронза – у німця Еккера.

Українські жіночі естафетні команди 4х100 та 4х400 метрів не потрапили до фіналу.

Завтра, в останній день змагань, ми будемо вболівати за Віту Паламар (стрибки в висоту) та за Ірину Ліщинську з Наталією Тобіас у фінальному забігу на 1500 метрів.