Останній матч легенди: як Харків проводжав видатного воротаря "Металіста", який вирішив завершити кар'єру

На матчі були присутні більше 20 тисяч глядачів.

Легендарний воротар харківського "Металіста" Олександр Горяїнов вирішив завершити багаторічну кар'єру.

Присвятивши більшість років свого життя саме харківській команді, за яку голкіпер провів близько 500 поєдинків, Горяїнов зібрав своїх друзів, аби зіграти прощальний матч. Зазначимо, що ця товариська зустріч відбулася на рідному для нього стадіоні - ОСК "Металіст".

Подивитись на останню гру видатного воротаря зібралося більше 20 тисяч глядачів. Серед футболістів, які прийняли пропозицію Горяїнова, були такі майстри, як: Едмар, Андрій Пятов, Олександр Хацкевич, Руслан Ротан, Максим Шацких, Марко Девіч, Тарас Степаненко, Владислав Ващук та багато інших. Головним арбітром протистояння був відомий суддя Анатолій Абдула.

У матчі взяли участь дві команди: збірна Олександра Горяїнова та збірна футбольних зірок України. Якщо головним тренером команди Горяїнова був Мирон Маркевич, то зірок готував до цієї гри Микола Павлов.

Зустріч пройшла у чудовій атмосфері, а сама гра завершилася внічию з рахунком 1:1. На гол у виконанні Руслана Ротана (57 хвилина), збірна Олександра Горяїнова відповіла м'ячем, який забив 14-річний син воротаря Олексій Горяїнов (71 хвилина). Вже після гри фанати вибігли на поле, аби попрощатися з легендарним воротарем.