Овечкін набрав 500 очок у НХЛ

Алекс Овечкін© AFP
Спорт 5 лютого, 2010, 13:36 886
24-річний росіянин став п'ятим хокеїстом, якому вдалося набрати 500 очок всього за п'ять сезонів.

Один з найкращих хокеїстів планети російський нападаючий клубу НХЛ "Вашингтон Кепіталс" Олександр Овечкін записав на свій рахунок три очки в матчі проти "Нью-Йорк Рейнджерс" і приніс своїй команді перемогу з рахунком 6:5.

Команда Овечкіна поступалася практично протягом усього матчу, а на другу перерву пішла, відстаючи в рахунку з різницею в одну шайбу. У завершальному періоді "Вашингтон" вирівняв гру, а потім домігся вольової перемоги. Овечкін відзначився двома закинутими шайбами і однією результативною передачею.

Овечкіну досягнув символічної відмітки в 500 очок в іграх НХЛ. 24-річний росіянин став п'ятим хокеїстом, якому вдалося набрати 500 очок всього за п'ять сезонів. Овечкін відіграв в НХЛ 373 матчі.

Завдяки вдалій грі Овечкіна і Ко "столичні" продовжили свою переможну серію до 12 матчів. Команда, капітаном якої є Овечкін, не програє останні три тижні.

Кидок Овечкіна відправив американця у лікарню (відео)