"Панатінаїкос" виграв Євролігу

Спорт 4 травня, 2009, 12:35 604
У Берліні відбувся фінал чотирьох Євроліги. П'ятиразовими клубними чемпіонами Європи стали баскетболісти "Панатінаїкоса".

У фіналі баскетбольної Євроліги (аналог футбольної Ліги чемпіонів) грецький "Панатінаїкос" здобув перемогу над минулорічним чемпіоном турніру московським ЦСКА.

Команди подарували глядачам справжній триллер. Першу половину матчу греки виграли з різницею в 20 очок (48:28).

Але коли вже здавалося, що перемога в кишені у афінян, армійці проявили свій по-справжньому чемпіонський характер. Москвичі за 30 секунд до кінця гри скоротили розрив у рахунку до одного очка. А за 5 секунд до кінця матчу на табло горіли 71:73 не на користь росіян. Однак у заключній атаці баскетболісти ЦСКА не влучили в кошик, відтак переможцем Євроліги 2008/2009 став грецький "Панатінаїкос", для якого це вже п'ята перемога в турнірі.

У матчі за третє місце іспанська "Барселона" здолала грецький "Олімпіакос".

Зазначимо, що українські команди в турнірі участі не беруть.