Парагвай випереджає фаворитів

Спорт 22 листопада, 2007, 11:54 261
В середу в Південній Америці відбулися чергові поєдинки відбіркового турніру чемпіонату світу 2010 року.

Збірна Парагваю з футболу вийшла в лідери відбіркового турніру чемпіонату світу 2010 року від Південної Америки. У ніч з 21 на 22 листопада парагвайці здобули гостьову перемогу над Чилі (3:0), набрали десять очок і піднялися на перше місце, випередивши команди Аргентини і Бразилії.

У матчі з чилійцями збірна Парагваю добилася значної переваги вже в першому таймі. На 24-й хвилині рахунок відкрив форвард Сальвадор Кабаньяс, а перед самою перервою після подачі кутового другий м'яч ударом головою забив захисник Пауло Да Сілва

На 57-й хвилині Да Сілва встановив остаточний результат, причому знову відзначився ударом головою після навісу від кутового прапорця. До кінця матчу, який зібрав близько 60 тисяч глядачів, рахунок не змінився.

З інших матчів відбіркового турніру ЧС-2010 в південноамериканській групі варто виділити перемогу збірної Бразилії над Уругваєм (2:1). П'ятикратні чемпіони світу пропустили гол вже на восьмій хвилині, але зуміли набрати три очки, завдяки дублю Луїса Фабіано

Ще в одному матчі середи Еквадор переміг Перу з рахунком 5:1.

Таким чином, після чотирьох турів на перше місце в турнірній таблиці піднялася збірна Парагваю (десять очок). Другими йдуть аргентинці (дев'ять очок), а третє і четверте місце ділять Бразилія і Колумбія (по вісім).

У фінальний турнір ЧС-2010 з південноамериканської групи напряму виходять чотири команди.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.