Парагвай вперше за 32 роки вийшов у фінал Кубка Америки (відео)

Футболісти збірної Парагваю святкують перемогу© AFP
Спорт 21 липня, 2011, 10:32 1375
Збірна Парагваю, не вигравши жодного матчу на турнірі, стала фіналістом Кубка Америки.

У другому півфіналі Кубка Америки перемогу святкувала збірна Парагваю, обігравши в серії пенальті найбільшу сенсації турніру - команду Венесуели.

Матч видався дуже нервовим. І Парагвай і Венесуела мали кілька гострих моментів для взяття воріт. Слід відзначити момент збірної Венесуели, коли Оскар Віскарондо після подачі зі штрафного забив м'яч головою. Однак гол був скасований, бо партнери півзахисника Венесуели потрапили в офсайд майже на лінії воріт.

Другий тайм пройшов більш спокійно. Команди не хотіли помилитися, таким чином, перевівши гру в овертайм.

Футболісти Венесуели могли все вирішити в додатковий час. Але підвела точність. На початку першого тайму венесуельці влучили в стійку і поперечину. До того ж, Парагвай дав їм фору, залишивсь в меншості. На 103-й хвилині матчу за два грубих фоли з поля був вилучений капітан "гуарані" Джонатан Сантана. Однак і це не допомогло "виноробам" вперше в історії потрапити у фінал Кубка Америки.

Хоча другий екстра-тайм парагвайці провели в меншості, їм все-таки вистачило духу довести справу до серії пенальті, в якій вони перемогли. Воротар збірної Парагваю Хусто Вільяр відбив удар Франкліна Лусени, вивівши свою команду у фінал.

Таки чином, Парагвай, не вигравши жодного матчу на турнірі, вийшов у фінал Кубка Америки, де зустрінеться зі збірною Уругваю, яка напередодні обіграла команду Перу.

Нагадаємо, що для "виноробів" це був перший в історії півфінал. Для Парагваю – перший з 1989-го року. А у фіналі Парагвай востаннє грав у далекому 1979-му році. До слова, тоді парагвайці виграли Кубок Америки.

Кубок Америки. Півфінал

Мендоса. Стадіон "Мальвінас Аргентінас".
Головний арбітр: Франциско Чакон (Мексика)

ПАРАГВАЙ - ВЕНЕСУЕЛА - 0:0. В серії пенальті - 5:3

Парагвай: Хусто Вільяр, Іван Піріс, Даріо Верон, Пауло Да Сілва, Маркос Касерес, Джонатан Сантана, Нестор Ортігоса, Крістіан Ріверос, Едгар Баррето (Марсело Естігаррібія, 70), Лукас Барріос, Нельсон Вальдес (Роке Санта Крус, 73 (Освальдо Мартінес, 80))

Венесуела: Ренні Вега, Габріель Січеро, Грендді Перосо (Мануель Рей, 46), Освальдо Віскаррондо, Роберто Росалес, Хуан Аранго, Франклін Лусена, Сесар Гонсалес (Джанкарло Мальдонадо, 84), Джакомо Ді Джорджі, Алехандро Морено (Міку, 72), Саломон Рондон

Серія пенальті: 1:0 Нестор Ортігоса, 1:1 Джанкарло Мальдонадо - 2:1 Лукас Барріос, 2:2 Хосе Мануель Рей - 3:2 Крістіан Ріверос, 3:2 Франклін Лусена (воротар) - 4:2 Освальдо Мартінес, 4:3 Міку - 5:3 Даріо Верон

Попередження: Джонатан Сантана, 78; Роберто Росалес, 55 - Даріо Верон, 107

Вилучення: Джонатан Сантана, 102

Уругвай став першим фіналістом Кубка Америки (відео)

Венесуельська співачка віддячила своїй збірній стриптизом (фото)