Паралімпійські ігри офіційно закриють у ніч на 19 вересня

© Reuters
Спорт 18 вересня, 22:33 692 1
Українська команда завершає Ігри на третьому місці.

О 2:00 ночі за київським часом стартує церемонія закриття Паралімпійських ігор 2016 року.

Прапороносцем української команди буде футболіст Тарас Дутко, який брав участь у п'яти Іграх.

Збірна України виграла на Паралімпіаді 117 медалей. Із них 41 золоте, 37 срібних та 39 бронзових нагород.Це на 33 медалі більше за Паралімпійські ігри у Лондоні.

Наша команда посіла третє загальнокомандне місце.

Найкращий результат - у Китаю (239 медалей), друге місце посіла Велика Британія (147).

ТСН ініціює акцію-зустріч Паралімпійської збірної України. 22 і 23 вересня о 2:00 ночі зустрічаймо наших героїв разом у терміналі D аеропорту "Бориспіль".

Запрошуйте друзів, беріть квіти і повітряні кульки. Покажемо, як багато для нас значать їхні перемоги!

Хештег заходу #зустрічаймопереможців

Паралімпійська збірна України перевершила всі сподівання і зайняла 3 місце у світовому рейтингу

18 вересня, 22:05
117 медалей, кілька нових світових рекордів, 3 місце у світовому рейтингу – досягнення української збірної. Кореспондент ТСН провела день зі спортсменами та спробувала відчути, на якими силами українці виборюють медалі на світових змаганнях.