Паризькі старти українських плавців

Спорт 6 серпня, 2007, 14:39 245
На крупному турнірі з плавання, що відбувся у Парижі, українські спортсмени здобули кілька перемог.

Яна Клочкова
Яна Клочкова під час переможного запливу на 200 м комплексним плаванням.
Трьома медалями порадували українських прихильників плавання наші спортсмени в завершальний день Відкритого чемпіонату Парижа.

Без золота просто не мала права залишитися Яна Клочкова, яка прагнула компенсувати свою відносну невдачу на коронних 400-х метрах, де вона поступилася італійці Алессії Філіппі. На дистанції удвічі коротше Яна фінішувала з результатом 2:12.16, і була поза конкуренцією.

Срібну медаль на 100 метрах брасом забезпечила собі Юлія Підлісна - 1:09.47. Ще одне друге місце в активі Сергія Бреуса, який 50 метрів баттерфляєм проплив за 23,90 сек.

Ірина Амшеннікова
, яка поділили перше місце з француженкою Лорою Манаду (1:01.46) на дистанції 100 м на спині.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами СПОРТ.com.ua / К.К.