Пайєт став найкращим гравцем Євро-2016. Хто отримав індивідуальні нагороди у Франції

"Золоту бутсу" отримав Антуан Грізманн, "срібну" - Кріштіану Роналду.

Півзахисник збірної Франції Дімітрі Пайєт став найкращим гравцем Євро-2016 згідно з сайтом УЄФА.

Упродовж турніру вболівальники визначали найкращих завдяки рейтингу Barometer.

Пайєт вибився в лідери рейтингу вже після першого матчу проти Румунії, і нехай пізніше перший рядок на певний час захоплювали Кевін де Брейне, Гарет Бейл і Антуан Грізманн, плеймейкер збірної Франції в підсумку фінішував на чолі заліку, незважаючи на поразку від Португалії в фіналі.

За позиціями:

Воротар: Руй Патрісіу, Португалія (18-е місце в загальному заліку)

Крайній захисник: Рафаел Геррейро, Португалія (10-е)

Центральний захисник: Лоран Косцельни, Франція (14-е)

Опорний півзахисник: Блез Матюйді, Франція (16-е)

Центральний півзахисник: Тоні Кроос, Німеччина (4-е)

Атакувальний півзахисник: Дімітрі Пайє, Франція (2-е)

Вінгер: Антуан Грізманн, Франція (1-е)

Нападник: Гарет Бейл, Уельс (3-е)

Найкращим бомбардиром турніру став співвітчизник Пайєта - Антуан Грізманн. На його рахунку 6 голів у фінальному турнірі Євро-2016.

"Золота бутса" adidas: Антуан Грізманн, Франція: 6 голів (2 передачі, 555 хвилин).

"Срібна бутса" adidas: Кріштіану Роналду, Португалія: 3 голи (3 передачі, 625 хвилин).

"Бронзова бутса" adidas: Олів'є Жиру, Франція: 3 голи (2 передачі, 456 хвилин).

Півзахисник збірної Португалії Ренату Саншеш визнаний найкращим молодим гравцем Євро-2016.

Рішення щодо цього звання приймала рада технічних спостерігачів УЄФА, до якої входить легендарний сер Алекс Фергюсон. На приз претендували футболісти, які народилися не раніше 1 січня 1994 року.

Саншеш, якому на момент фінального матчу було 18 років і 326 днів, став наймолодшим футболістом, який грав у фіналі чемпіонатів Європи.

Хавбек "Баварії" побив рекорд партнера по збірній - Кріштіану Роналду, який грав у фіналі Євро-2004 проти Греції (0:1) у віці 19 років і 150 днів.

На Євро-2016 Саншеш провів 6 матчів (три - з перших хвилин) і забив 1 гол.