Перемога на останніх секундах

Спорт 15 червня, 2007, 13:28 627
Збірні Голандії та Сербії забезпечили собі вихід до півфіналу молодіжного чемпіонату Європи з футболу.

Збірна Сербії стала другою збірною, що достроково забезпечила собі участь у півфіналі молодіжного чемпіонату Європи з футболу. У четвер команда Мирослава Джукича на останніх секундах вирвала перемогу у збірної Чехії – 1:0, завдяки голу Бошко Янковича, забитому на останній із доданих арбітром 3-х хвилин матчу.

В іншому матчі цієї групи команди Англії і Італії зіграли внічию – 2:2. Англійці вели в рахунку 2:0 після точних ударів Девіда Нагента і Лероя Літ, зроблених з інтервалом всього в дві хвилини (на 24-й і 26-й відповідно).

Італійці ще до перерви скоротили відставання: на 35-й хвилині після розиграшу кутового відзначився Джорджіо Кьєлліні. А нічию "адзурріні" приніс гол Альберто Акуілані, забитий на 69-й хвилині.

Нагадаємо, що в середу до півфіналу вийшли господарі турніру, команда Нідерландів, яка у другому турі обіграла команду Португалії з рахунком 2:1. Бельгійці в іншому матчі групи А здолали опір ізраїльтян – 1:0.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / gazeta.ru / K.K.