Перемога над вірменами

Головний тренер української молодіжної збірної Олексій Михайличенко (Фото - terrikon.dn.ua)
Спорт 7 червня, 2007, 12:19 666
Українська "молодіжка" реабілітувалась за домашню поразку від турецької збірної.

У середу в Харкові відбувся відбірковий матч чемпіонату Європи-2009 з футболу серед молодіжних команд. Збірна України в другій групі з рахунком 4:0 розгромила команду Вірменії.

Матч пройшов за повної переваги українців, і на 12-й хвилині Кравченко лівою ногою могутньо пробив в правий кут воріт. Незважаючи на всі старання підопічних Михайличенка до перерви рахунок так і не змінився.

На 60-й хвилині все той же Кравченко подав кутовий, м'яч просвистів мимо скупчення гравців на ближній штанзі, а у воротарській його зловив Олійник і грудьми заніс у ворота. Через сім хвилин Олійник видав передачу на хід Гладкому, який вийшов один на один з воротарем вірмен Меліксетяном і підсік м'яч над ним. І нарешті на 86-й хвилині Прийомов одержав передачу від Ярошенка у штрафному майданчику, відтер корпусом опікуна і поставив крапку в матчі.

Збірна України набрала перші очки в групі, проте зрозуміло, що вся боротьба ще попереду.

Україна – Вірменія 4:0
Голи: Кравченко 12, Олійник 60, Гладкий 67, Прийомов 86