Перемога німецького Міши

Спорт 19 листопада, 2007, 12:38 250
Тенісний турнір з серії "Челенджер" у Дніпропетровську виграв німець Міша Звєрєв, обігравши у фіналі минулорічного чемпіона росіянина Дмитра Турсунова.

Міша Звєрєв
Переможець PEOPLEnet CUP-2007 - німецький тенісист Міша Звєрєв. (Фото - peoplenetcup.com)
Переможцем одиночного розряду на тенісному турнірі ATP з серії "Челенджер" PEOPLEnet CUP-2007, який проходив у Дніпропетровську, став німець Міша Звєрєв

У вирішальному поєдинку змагань він у двох сетах взяв гору над минулорічним тріумфатором, росіянином Дмитром Турсуновим - 6:4 і 6:4, а напередодні, у півфіналі, він вибив з турніру першу "ракетку" турніру – аргентинця Гільєрмо Каньяса

У парному розряді головний приз здобув хорватсько-німецький тандем Ловро Зовко - Кристофер Кас

Президент Федерації тенісу України і засновник турніру Вадим Шульман пообіцяв, що Дніпропетровськ у майбутньому все-таки прийме турнір АТР і для цього вже скоро почнеться будівництво нового комплексу на 3500 місць.

Турсунов не захистив титул у Дніпропетровську

Спорт 19 листопада, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / peoplenetcup.com / К.К.