Перемога українських футболістів

Олександр Гладкий в першому ж своєму матчі за національну команду забив гол (Фото - sport.com.ua)
Спорт 23 серпня, 2007, 09:53 1855
Українська футбольна збірна обіграла в товариському матчі в Києві команду Узбекистану з рахунком 2:1.

Україна - Узбекистан
Радість гравців української збірної після другого забитого м'яча у ворота команди Узбекистану (Фото - sport.com.ua)
В середу національна команда України провела контрольний поєдинок проти збірної Узбекистану, який став останньою перевіркою сил підопічних Олега Блохіна перед відповідальними відбірковими іграми проти збірних Грузії та Італії.

У заявку на гру не потрапили Анатолій Тимощук та Олександр Шовковський. Зате тренер дав можливість зіграти новачкам збірної Андрію Пятову, Сергію Даниловському, Олександру Грицаю та Олександру Гладкому

Саме форвард "Шахтаря" і став автором першого голу нашої збірної (на 29-й хвилині), коли він після навісу Сергія Назаренка з правого флангу в один дотик переправив м'яч у ворота суперника.

Але ще перед цим, на 18-й хвилині, після грубої помилки захисниківу сам-на-сам з Пятовим вийшов Ренат Байрамов – наш воротар вийшов переможцем в цій дуелі.

Трохи більше тайму відіграв на полі Андрій Шевченко. У першому таймі він провів багато часу без м`яча. В одній з атак йому не вистачило трохи, щоб замкнути простріл Калиниченка, а наприкінці першого тайму його удар зі штрафного метрів з 17-ти був сильним, але не надто точним. Утім було помітно, що Шевченко поки далекий від своєї оптимальної форми.

Наприкінці стартової 45-хвилинки з лівого флангу вийшов на побачення з П`ятовим Тімур Кападзе і знову воротар синьо-жовтих рятує свою команду від голу.

Руслан Ротань
Руслан Ротань вийшов на поле у 2-му таймі, і забив гол (Фото - sport.com.ua)
У другому таймі Блохін зробив кілька замін. На поле вийшов Воронін і чи не першим дотиком до м`яча пробив, але повз ворота. Двічі Ігнатій Нестеров рятував ворота гостей після стандартів Назаренка, а на 49-й хвилині півзахисник "Дніпра" ударом з 22-х метрів влучив у штангу.

На 66-й хвилині Україна забила другий гол. Назаренко відпасував на Руслана Ротаня, який, наблизившись до штрафної, ударом з 20 метрів влучив у кут воріт збірної Узбекистану - 2:0.

Через 9 хвилин Україна залишилася в меншості, коли через травму поле залишив Несмачний, а замінити його було вже ніким.

На 85-й хвилині Пятов парирував небезпечний удар Олександра Гейнріха, але у доданий час форвард "Пахтакора" таки досяг свого. Після подачі кутового Гейнріх підставив ногу і м`яч опинився у воротах Пятова - 2:1.

На післяметчевій прес-конференції Олег Блохін зазначив, що гра новачків справила на нього неоднозначне враження: хтось діяв краще, хтось – гірше. Оцінюючи виступ Назаренка, тренер зауважив, що футболіст, який робить результативні передачі та двічі надсилає м’яч в стійку воріт, напевно заслуговує на відповідну відзнаку.

Рахунок гри Україна - Узбекистан на табло стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського (Фото - sport.com.ua)
Україна – Узбекистан – 2:1

Голи: 1:0 Гладкий (30), 2:0 Ротань (65), 2:1 Гейнріх (90+2).

Україна: Пятов, Єзерський, Русол (Гусєв, 46), Кучер, Несмачний, Назаренко, Даниловський (Шелаєв, 46), Михалик (Грицай, 46), Калиниченко (Ротань, 62), Гладкий (Воронін, 46), Шевченко (Воробей, 55).