Перемога української молодіжки у Вірменії

Спорт 12 вересня, 2007, 18:24 248
Українська футбольна молодіжна збірна успішно провела гостьовий відбірковий матч Євро-2009 проти збірної Вірменії, здобувши перемогу з рахунком 2:0.

Гол Ярошенка
ФФУ
Гол Костянтина Ярошенка
Молодіжна збірна України у середу в своєму третьому матчі у другій кваліфікаційній групі європейської першості 2009 року на виїзді здолала вірменську команду – 2:0.

Підопічні Олексія Михайличенка відкрили рахунок на 35-й хвилині зустрічі. Невдалою грою кіпера господарів скористався Костянтин Ярошенко, який першим встиг на добивання.

Після перерви українці збільшили свою перевагу. За знос Дениса Олійника арбітр матчу призначив пенальті у ворота вірменів. Вирок відмінно виконав сам постраждалий.

У більше ніж двадцять хвилин, що залишалися до фінального свистка обидві команди могли змінити рахунок, однак на вістрі атаки їм забракло влучності.

Після цієї перемоги українці набрали шість очок і за кращою різницею м’ячів очолили другу відбірну групу, випередивши турків. По чотири пункти мають чехи та вірмени.

Наступний поєдинок у боротьбі за перепустку до молодіжного Євро-2009 наша команда проведе 14 жовтня у Туреччині.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.