Спорт 14 червня, 2007, 19:19 237
В Іспанії, в олімпійському басейні Барселони розпочався другий етап серії з плавання "Маре Нострум".

Басейн
Олімпійський басейн в Барселоні (Фото - flickr.com)
У перший день змагань з плавання серії "Маре Нострум" в іспанській Барселоні українські плавці добилися таких результатів:

Валерій Димо виграв фінальний заплив на 50 метрів брасом (результат 28.30 сек.) і був третім у фінальному запливі на 200 метрів брасом. Олег Лісогор на 50-метрівці показав 6-й результат (28.65 сек.), а Ігор Борисик за підсумками попередніх запливів показав 10-й час.

Сергій Бреус посів 3-е місце в запливі на 50 метрів баттерфляєм. Результат Сергія - 24.14 сек. Андрій Сердінов на цій дистанції не зміг пробитися у фінальну вісімку.

Ірина Амшеннікова показала 4-й результат у фінальних запливах на 50 метрів на спині (29.02 сек.) і 200 метрів на спині (2:13.68 хв). Ганна Хлістунова була 4-ю на 50-метрівці брасом (32.64 сек.). Виступала Хлістунова і в комплексному плаванні на 200 метрів, де показала 9-й результат (2:18.79 хв).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.